10 Korzyści z Mulberry Tea – do serwowania, przeciwwskazania i jak zrobić

morwa herbata

powinieneś wiedzieć część owoców jeżyny, mała żywności, który ma 43 kalorii na porcję 100 g i zawiera składniki odżywcze, takie jak potas, węglowodany, błonnik, białko, witaminę A, witaminę B6, żelaza, wapnia i magnezu.

Badania opublikowane w lutowym wydaniu w 2000 roku Journal of Agricultural i Chemii Żywności (Journal of Food Chemii Rolnej i wolnym tłumaczeniu), zidentyfikowano liście i owoce bez jeżyn ciernie są obdarzone właściwościach przeciwutleniających.

W ten sposób stwierdzić, że herbaty przygotowany z liści jeżyny zwalczania działania wolnych rodników, które wywołują takie choroby jak rak i promowania starzenia w organizmie człowieka. Tylko skarga wniesiona przez substancje o właściwościach przeciwutleniających.

zdrowie 2. damska

Herbata morwy można uznać sojusznikiem zdrowia kobiet ze względu na fakt, złagodzić ból menstruacyjny skurcze i dyskomfortu, które pojawia się jako skutek syndromu napięcia przedmiesiączkowego (PMS).

3. Pomoc w leczeniu problemów zdrowotnych

Napój wykonane z liści morwy może być używany jako środek pomocniczy w leczeniu stanów, takich jak częste bóle głowy, zmiany w chorobie libido, depresja i nerek.

4. Jakość snu

Ci, którzy cierpią z powodu trudności ze snem mogą również uzyskać korzyści z przyjmowaniem żurawina herbaty. To dlatego, że napój znany jest również do zwalczania problemów związanych z bezsenność, z myślą, że ma właściwości kojące.

5. Łagodzi biegunki

Herbata morwy jest zatwierdzony przez agencję regulacyjną Niemiec jako napój ziołowy, który łagodzi ostre biegunki bez konkretnej przyczyny. Garbniki występują w napoju, które są odpowiedzialne za ten efekt.

6. Wkład do leczenia zaburzeń w obrębie błony śluzowej 

Liście morwy zostały również zatwierdzone w Niemczech do leczenia umiarkowanego zapalenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Oznacza to, że mogą one złagodzić owrzodzenia jamy ustnej i ból gardła. W tym sensie, herbata żurawina może być używany do gardła.

7. zdrowie kości

Bogata w wapń i źródło magnezu, dwa ważne minerały dla kości, napój zrobiony z liści morwy również pomaga kości do utrzymania dobrej kondycji. Tak więc, możemy stwierdzić, że zwalczanie chorób, które wpływają na kości, takich jak osteoporoza.

8. Skóra Zdrowie

Ze względu na obecność przeciwutleniaczy, witaminy C i witaminy E w ich skład, jeżyna herbata pomaga utrzymać zdrową skórę, redukuje zmarszczki i wzmacnia struktury kolagenowe tkanki łącznej. Kolagen jest ważne, aby skóra jędrniejsza i walcz na swojej ugięcia.

9. współpracuje z leczenia hemoroidów

Herbata morwa przyczynia się również do zmniejszenia hemoroidy.

10. morwa herbata wyszczupla

Jeżeli są spożywane zamiast kalorycznych napojów, takich jak napoje, soki, kremowy przetworzonych kaw, napojów czekoladowych pełne cukru i koktajli mlecznych, żurawina herbata może pomóc w utracie wagi poprzez promowanie spadek spożycia kalorii.

To dlatego, że aby schudnąć trzeba jeść mniejszą ilość kalorii niż kalorii, który jest spalony.

Jeden pokazuje, że napój może rzeczywiście pomóc w osiągnięciu dobrej formy jest przypadek Luciana Donassan. Straciła 57 kg przy tym herbatę jeżyna w diecie. Według niej, w ten sposób organizm musi posiadać mniej płynny (co zmniejsza obrzęk) oraz jelito zaczął działać lepiej.

Dietetyka Francine Schimidt zalecane spożycie czterech filiżanek herbaty dziennie, między posiłkami i postępuj wskazany przepis, który nie sprowadza zioło.

Oczywiście to nie tylko zużycie wyszczupla herbaty. Bardzo Luciana mówi, że oprócz integracji napój w diecie, zaczął jeść zdrowo, tym więcej owoców, warzyw, soków i całej żywności i światło dnia na dzień.

Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że ci, którzy chcą schudnąć powinny przyjąć zdrowego, zrównoważonego, kontrolowane i odżywcze diety, w połączeniu z wysiłkiem fizycznym regularnie jako sposób, aby zmaksymalizować spalanie kalorii.

Jak zrobić herbatę morwy: Przepisy 

1. morwa herbata

składniki:

 • 1 litrze wody;
 • 3 do 5 suchych liści morwy lub 1 łyżka zgnieciony liści morwy.

Przygotowanie:

 1. Gotować litr wody w naczyniu w piecu;
 2. Wyłączyć ogień i dodać liści morwy;
 3. Przykryj patelnię i pozwolić odpocząć przez 10 minut. Służyć sobie i zjeść wszystkie herbatę w ciągu 24 godzin, aby nie tracić swoje właściwości. 

2. jeżyna herbata Miura

składniki:

 • 12 g jeżyna pozostawia Miura;
 • 1,5 litra zimnej wody.

Przygotowanie:

 1. Umieścić wodę w garnku i dodać jeżyna liści Miura jeszcze w zimnej wodzie;
 2. Wziąć ogień i gotować przez 10 minut. Odcedzić i podawać.

3. morwa biała herbata

składniki:

 • 1 litrze wody;
 • 1 łyżka suszonych liści morwy białej.

Przygotowanie:

 1. Umieść litr wody w garnku i zagotować;
 2. Następnie dodać suszone liście morwy białej i wyłączyć grzanie. Odstawić na kilka minut i herbatę, gdy jest ciepło.

Obchodzi żurawiny herbatę

Po spożyciu w dużych ilościach, żurawina herbata może powodować podrażnienie żołądka, nudności, wymioty, przynosić efekty toksyczne dla wątroby i może przeszkadzać w absorpcji wapnia i żelaza z organizmu.

Końcówka złagodzić ten ostatni problem, i pić herbatę z umiarem, jest dodanie cytryny do picia. Powodem tego jest to, że owoc jest bogaty w witaminę C, która przyczynia się do zwiększonego wchłaniania żelaza.

Innym sposobem na uniknięcie tego problemu nie jest spożywać herbatę podczas przygotowania posiłku, tak że nie będzie utrudniać wchłanianie składników odżywczych z pokarmu.

Jeśli wykorzystanie jakichkolwiek leków należy skonsultować lekarza prowadzącego, aby dowiedzieć się, czy nie istnieje ryzyko wystąpienia interakcji pomiędzy lekiem a herbata jeżyn.

Ponadto, nie należy polegać wyłącznie na herbacie w leczeniu stanu chorobowego lub zdrowia. Tak samo jak on może pomóc, to jest wciąż ważne, aby skonsultować się z lekarzem i posłuszeństwa ze wskazówkami podanymi przez niego w odniesieniu do zakończenia leczenia.

Przeciwwskazania 

Napój nie mogą być spożywane przez ludzi cierpiących na schorzenia wątroby i kobiet w ciąży, jak BlackBerry Liście są używane jako środek wzmacniający macicy, co powoduje skurcze w macicy.

W dużych ilościach, toniki macicy kobiety w ciąży może prowadzić do poronienia lub przedwczesnego porodu.

Dla tych, którzy cierpią na stan zdrowia, to bezpieczniej jest skonsultować się z lekarzem, jeśli jeżyna spożycie herbaty jest bezpieczne lub nie w konkretnym przypadku.

Wiesz już korzyści z morwy herbata dla zdrowia i kondycji? Planuje umieścić go w swojej diecie? Komentarz poniżej!