Orzech Indie czyni zło? Skutki uboczne i jak przyjmować

Orzech-of-Indie

Od czasu do czasu pojawiają produktów odchudzających, które obiecują, aby wyeliminować dodatkowe kilogramy bez większego wysiłku. To również wydaje się być obietnicą wydawców Indie orzech, którzy twierdzą, że nasienie pomaga schudnąć.

Przywiezione z Azji roślina jest bardzo dobrze przystosowany do Amazonii iw ostatnich latach została ujawniona jako ziarno diety.

Do serwowania?

Praktycznie nie ma dowodów naukowych na temat korzyści z orzecha Indiach, ale uważa się, że nasienie będzie służyć do:

 • Utrata masy;
 • obniżają poziom cholesterolu;
 • ton i stymulować wzrost nowych pasm włosów;
 • zmniejszenie bólu związanego z zapaleniem stawów;
 • leczenie chorób skóry;
 • podniesienia poziomu cholesterolu;
 • indukować lub zatrzymać biegunkę;
 • redukcji cellulitu.

W tradycyjnej medycynie azjatyckiej, orzech jest również stosowany w leczeniu rzeżączki, ból głowy, leczyć wrzody żołądka i obniżenia gorączki.

właściwości

Dociskanie nasion wyników Candlenut w oleju o wysokiej zawartości niezbędnych kwasów tłuszczowych (40% z nich składa się z kwasu linolowego i 29%, Ala lub kwas alfa-linolenowy) i przeciwutleniaczy, takich jak witamina E, C i A.

Nakrętka Indii zawiera potas, magnez, fosfor i wapń; i, w mniejszym stopniu, miedź, cynk, żelazo, selen.

Orzech Indie nawet schudnąć?

Jak wspomniano powyżej, nie ma typu badaniu klinicznym przeprowadzonym z ludźmi udowodnił, że nakrętka Indii traci na wadze. Wiemy, że olej uzyskiwany z nasion A. moluccana mają silne działanie oczyszczający i może także działać jako przeciwutleniacz.

Innymi słowy, możliwe jest, że nakrętka Indii zachęca do utraty wagi poprzez eliminację płynów i zmniejszenia stanu zapalnego.

Podobnie jak w przypadku innych olejów roślinnych, Indie Orzech tłuszcz może nadal promować sytości, co ułatwia kontrolę nad częściami przy stole. Uważa się, że olej także stymuluje termogenezę, czyli spalanie tłuszczu.

Jednak, chociaż istnieje wiele witryn w internecie, mówiąc, że Indie Orzech cienki, nie możemy powiedzieć, że bez dowodu naukowego.

Nakrętka z Indii w porządku?

orzech włoski

Krajowa Agencja Nadzoru Zdrowia (ANVISA) zakazuje sprzedaży orzech Indiach, ale wielu ludzi kończy się znalezieniem nasienie przez Internet. Według agencji zdrowia, orzech Indie jest toksyczny po spożyciu doustnym, a jego stosowanie może prowadzić do śmierci.

Oprócz biegunki i zwiększone oddawanie moczu, spożycie orzech Indie są złe, ponieważ może to spowodować poważne zatrucie, ponieważ roślina zawiera saponiny toxialbumina i dwa toksyczne składniki aktywne.

Ale Azjaci nie używać nasienie leczyć szereg problemów zdrowotnych? W rzeczywistości, medycynie ajurwedyjskiej proponuje zastosowanie gotowanych nasion, a jeszcze w niewielkich ilościach. W przypadku warunków włosy i leczenia skóry stosowania jest wątek stosując olej bezpośrednio na powierzchni leczonej.

W Brazylii ludzie spożywane surowe ziarno - i często w dużych ilościach - w celu przyspieszenia odchudzania. Gdy używany w ten sposób, nakrętka z Indii może prowadzić do śmierci.

Więc werdykt brzmi: Orzech Indie są złe i nie powinny być stosowane, aby schudnąć, a nawet regulować jelit.

Chociaż istnieją grupy omawiania zalet orzech i raportów (które będziemy patrz niżej) na właściwości nasion moluccana Aleurites nie polecam w żadnym wypadku doustnie orzech Indie Indii.

Skutki uboczne India Walnut

s skurcze

Ponieważ niewiele wiadomo o stosowaniu nadal surowego materiału siewnego, skutki uboczne są znane do tej pory rzeczywiście są doniesienia o tych, którzy korzystali z jedzenia, aby schudnąć.

Według użytkowników nasiennych, skutki uboczne Walnut najczęściej Indiach są:

 • Ciężka biegunka;
 • wzdęcia;
 • Bóle brzucha;
 • Obrzęk nóg;
 • nudności;
 • tachykardia;
 • Problemy układu oddechowego;
 • odwodnienie;
 • Ból głowy.

Jak moczopędne, indyjski nakrętka może również powodować bóle mięśni, niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) oraz uczucie zmęczenia.

Przeciwwskazania

Widzieliśmy, że nakrętka Indii jest złe i nie powinny być stosowane, aby schudnąć. Ale zużycie ziarno jest dalej przeciwwskazany u kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób z historią choroby serca, nerek i wątroby.

Dzieci, osób starszych i osób, które wykorzystują lek powinien również unikać spożycia nakrętkę z Indii schudnąć lub w jakimkolwiek innym celu.

Jak wziąć

Obrazy-10

Azjaci spożywają Orzech gotowane Indian i zawsze w małych ilościach - tylko jako przyprawa. Tu, w Brazylii, choć wiele osób korzysta z surowego drewna orzechowego Indii, aby schudnąć, producenci nasion polecam go umieścić w gorącej wodzie.

Zagotuj wodę i dodaje 1/8 z nasion orzecha z Indii. Następnie mieszaninę pozostawia się do zaparzania przez 5 minut - i następnie gotowy do spożycia.

W jaki sposób można uszkodzić żołądek, nie zaleca się spożywać na czczo nasion.

Inną wskazówką, w jaki sposób korzystać z nakrętką Indii jest zawsze co najmniej dwa litry wody w ciągu dnia, aby zapobiec problemy z nerkami i odwodnienie spowodowane przez nasiona.

raporty

Sprawdź niektóre referencje o nakrętce Indii:

- Na rzecz nasion:

 • „Biorę trzy miesiące temu, schudła tylko trzy kilogramy, ale nie dieta. Biorę to ureguluje jelit (która teraz działa dobrze), ale zdałem sobie sprawę, że moja talia dostrojone i mam więcej ochoty do jedzenia słodyczy. Mój głód o połowę, a ja teraz zrobić zbilansowaną dietę, aby uzyskać idealną wagę. „;
 • „Straciłem trochę na wadze, ale widzę, że moje pomiary spadła. Biorę trzy tygodnie temu, wraz z dużą ilością wody i banana, aby zapobiec utracie potasu, i czują się bardzo dobrze. „;
 • „Biorę od ponad roku i stracił około 15 kilogramów tylko brzuch. W pierwszych dniach poczułem ból w organizmie i miał biegunkę, ale dzisiaj nie czuje nic z tego. „;
 • „Biorę ziarno na cztery miesiące, a ja stracił osiem kilogramów bez wysiłku. Nie miałem żadnych skutków ubocznych, z wyjątkiem iść do toalety częściej. Orzech Indie nie cuda, ale to bardzo pomaga. „;
 • „Nie używam nakrętkę Indii, aby schudnąć, ale kontrolować jelit. Nasienie jest uregulowana moje wypróżnienia i nie jestem już zaparcia lub wzdęcia, jak wcześniej. "

- W przeciwieństwie do korzystania z orzecha Indiach:

 • „Byłem z kontrolami zdrowia na czas, kiedy zaczęły się nakrętkę Indii. Kupiłem nasiona z certyfikatem, ale wciąż miał wiele skutków ubocznych. Jestem obolałe piersi, pełne grudek i poważną infekcję dróg moczowych „;
 • „Brałem orzech dwa tygodnie temu, ale nic nie stracił na wadze. Czuję się bardzo źle, dużo bólu w piersiach i biegunka w nocy. „;
 • „W ciągu pierwszych dziesięciu dni z Walnut Indiach straciłem 900 gramów szybko, ale to przyniosło konsekwencje, takie okropne bóle mięśni. W ciągu 10 dni zachorował na bóle kości i bezsenność. I stracił tylko 1,8 kg w 20 dni i postanowił przerwać leczenie. „;
 • „W pierwszym tygodniu użytkowania nie czułem nic, ale jestem w drugim i teraz mam węzły całym organizmie i jestem z biegunką niezwykła (jestem nawet boi się śmiać i nie może pojąć). To dlatego, że moje jelito jest naturalnie przyłączony. „;
 • „Użyj nakrętkę prawidłowo, jak w opisie pakietu, ale czułem dużo bólu w organizmie. Nie było oddawanie moczu zwykle przez picie dwóch litrów wody dziennie. bóle mięśni osiągnęła dno i moje nogi pęczniały członków zbyt. I został przyjęty z podejrzeniem udaru mózgu, ale testy były ujemne. Czułem się bardzo tchu i tachykardia, zrobił kilka testów i dał nic. I zaprzestania przyjmowania nakrętki i wszystko wróciło do normy. "

Hat-of-Napoleona

Nie tylko jej udowodnione toksyczność, Orzech Indie mogą być mylone z innymi nasion nawet bardziej toksyczne, Napoleon-hat (na zdjęciu powyżej).

Spożycie rośliny mogą powodować wymioty, kolki i biegunki do poważnych problemów z sercem. Istnieją doniesienia o śmierci po Napoleonie use-hat, aby schudnąć.

Myśli końcowe

Nawet z wszystkich ostrzeżeniem, że nakrętka z Indii w porządku, nadal można ulec pokusie wykorzystania nasion, aby schudnąć.

Nawet jeśli znajdziesz jakieś rzekomo naukowych dowodów potwierdzających, że nakrętka Indii traci na wadze, ich toksyczność i liczne efekty uboczne powinny być już dobry powód, aby zrobić to zrezygnować.

Oczywiście, waga w idealnym zakresie BMI jest niezbędne dla zdrowia, ale jeszcze ważniejsze jest nie tylko szkodliwe dla organizmu, aby osiągnąć masę snów.

Edukacja żywieniowa w program odchudzania, który bierze średnią stratę 0,5 kg tygodniowo jest nadal najlepszym sposobem, aby schudnąć i zachować zdrowie. Produkty i suplementów, które obiecują cuda może prowadzić nawet do utraty wagi, ale cena pobierana jest często zbyt wysoka.

Dodatkowe informacje:

 • http://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-353-tung%20seed.aspx?activeingredientid=353&activeingredientname = tungowy% 20seed
 • http://www.herbalsafety.utep.edu/herbs-pdfs/CandleNutTree.pdf
 • http://www.esalq.usp.br/siesalq/pm/plantas_toxicas.pdf

Czy znasz kogoś, kto odważył się wziąć i twierdzą, że nakrętka od porządku prawa Indii? Ciekawy wypróbować produkt, znając ryzyko? Komentarz poniżej!