11 Korzyści z Skrzyp Tea – do serwowania i Porady

skrzyp herbata

Skrzypu to roślina lecznicza Pochodzący z mokradeł niemal wszystkich Brazylii. Znana jest również pod nazwami skrzyp olbrzymi, trawy słomy, trawy mięsiste i ogona konia.

Jednak podczas korzystania z drinkiem, że ważne jest, aby wziąć dużo wody, aby uniknąć odwodnienia, jak będzie stymulować organizm do eliminowania wody.

2. Przyspieszenie metabolizmu

Napój może być stosowany jako dodatek do diety, aby schudnąć dzięki jego wpływ przyspieszenia metabolizmu. Gdy metabolizm działa szybciej, proces spalania kalorii i tłuszczu staje się bardziej efektywne.

Jest to ważne, aby schudnąć ze względu na fakt, że aby schudnąć trzeba spalić większą ilość kalorii niż ilość zużywanej.

Jednakże, nie można polegać tylko na skrzyp spożycia herbaty, aby wyeliminować nadmiar funtów. To może trwać forcinha jednak, aby osiągnąć ten cel jest nadal konieczne regularnie śledzić zrównoważonego, odżywcze diety, kontrolowane i zdrowe, jak i aktywności fizycznej.

3. Skóra

Skrzyp ma właściwości ściągające, to pomaga w zmniejszeniu tłustej skóry oraz zwalczanie i zapobieganie wygląd wyprysków. Zakład współpracuje również z elastycznością skóry oraz zwalczaniu ugięcia.

Rozdrobnione zioła mogą być stosowane na skórę, aby pomóc rany leczyć choroby skóry, oparzenia i odmrożenia.

4. paznokcie i włosy

Zakład leczniczy jest nadal związany z korzyściami wzmocnienia i wzrostu paznokci i włosów. Mieszać suszonych ziół dwie łyżeczki ze szklanką wody i zanurzenie paznokcie w mieszaninie jest sposób leczenia paznokci kruche i łamliwe.

Badania wykazały, że obecna krzemionka w skrzypu może pomóc zdrowia włosów i skorzystać przypadków utraty włosów i rozdwajaniu. Uważa się, że biorąc krzewu herbacianego i używać szamponów wykonanych na bazie ekstraktu skrzypu pomaga odmłodzić, odżywiają, wzmacniają i jasność do włosów cierpiących na łupież.

5. Działanie przeciwutleniające

Badania opublikowane w Journal of Medicinal Food (Journal of Food Medycyny wolnym tłumaczeniu) w 2010 roku w rankingu makrela jako naturalne źródło antyoksydantów. Przeciwutleniacz jest ważne dla organizmu ludzkiego, ponieważ zwalczaniu działanie wolnych rodników, substancji wywołujących choroby nowotworowe, takie jak rak i promowania starzenia.

6. właściwość przeciwzapalne

Kolejne badanie, tym razem opublikowany w wydaniu publikacji Pharmacal Badawczego (Wyszukiwanie obszaru Pharmacy, wolne tłumaczenie) 2004 wykazywał właściwości przeciwzapalne zakładu leczniczego u myszy, które przyczyniły się do zmniejszenia obrzęku u zwierząt domowych o 30%.

Działanie przeciwzapalne skrzyp jest związany z ulgi w bólu oraz przyczyniają się do zmniejszenia lub zapobieżenia krwawienie spowodowane hemoroidów.

7. Aktywność przeciwbakteryjna

Badania wykazały, że makrela 2006 posiada olejek eteryczny, który zawiera 25 elementów, które zapewniają działanie przeciwbakteryjne wobec niektórych odmian bakterii i grzybów.

Jej działanie przeciwbakteryjne, wraz z jego działaniem przeciwzapalnym, jak mówimy w dyskusji powyżej, może również pomóc w stosunku do podrażnień i usuwania ropy spowodowane przez czyraki, z carbuncles (bakteryjne zakażenie skóry, które zazwyczaj wpływa na szyję i back) i rany. W tym celu należy użyć skrzyp w okładów i maści.

8. mnemopoznawczych

Brazylijscy naukowcy zrobili eksperyment na myszach wykazały, że herbata skrzyp mogą pomóc poprawić pamięć i funkcje poznawcze zarówno w perspektywie krótkoterminowej i długoterminowej. Uważa się, że działanie to jest możliwe ze względu na działanie przeciwutleniające rośliny lecznicze.

9. Osteoporoza

Mieszaninę wapnia może pomóc w skrzyp na gęstość kości. Mieszanina została wykorzystana we Włoszech, aby zapobiec złamań poprawić wzmocnienie kości.

Uważa się, że efekt jest związany z wysoką zawartością krzemu, znajdującego się w roślinie. Zużycie związku przez żywność została połączona do zwiększenia efektu gęstości mineralnej kości u mężczyzn i kobiet w etapie przed menopauzą.

10. Zapalenie oskrzeli, kaszel, przeziębienie i grypa

Biorąc skrzyp herbaty może pomóc w leczeniu schorzeń, takich jak zapalenie oskrzeli, suchy kaszel, niedrożność nosa i zmian temperatury ciała związanego z przeziębienia i grypy.

Uważa się, że wdychanie oparów może zmniejszyć napój nosowa niedrożności i herbata spożycie skrzyp dwa do trzech razy na dzień przyczynia się do leczenia kaszlu i innych problemów z oddychaniem.

11. zapalenie migdałków, zapalenie dziąseł i owrzodzenia jamy ustnej

Do płukania jamy ustnej wykonane ze skrzypu herbaty może pomóc w leczeniu zapalenie migdałków, krwawienie z dziąseł i owrzodzenia jamy ustnej. Wskazaniem jest płukać gardło płukania jamy ustnej dla jednego do trzech minut.

skrzyp herbata przepis

składniki: 

  • 2 łyżek skrzyp;
  • 500 ml wody.

Przygotowanie:

  1. Umieścić makreli w pojemniku;
  2. Wrzącej wody;
  3. Po przeniesieniu pojemnika do wrzącej wody skrzyp;
  4. Zostaw duszno przez pięć minut. Odcedzić i podawać.

Zaleca się spożywać herbatę przez cały dzień. Zalecana dzienna ilość herbaty jest od dwóch do trzech filiżanek.

  • Zobacz także: Jak zrobić skrzyp herbatę.

Opieka skrzyp herbatę

Napój nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub są w trakcie karmienia piersią swoich niemowląt, dzieci i osób cierpiących na niskie ciśnienie krwi, niedobór witaminy B1 i mieć ryzyko niedoboru potasu.

Osoby chore na cukrzycę powinny być ostrożnym przy robieniu herbaty skrzyp i monitorować ich poziom cukru we krwi, ponieważ ich spożycie może sprzyjać rozwojowi hipoglikemii (glukoza niskie stopy we krwi).

Przed użyciem napoju, aby pomóc w leczeniu choroby lub utraty masy ciała, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem można zaufać, aby upewnić się, że napój jest właśnie dla Ciebie.

Ponadto, ważne jest, aby nie polegać wyłącznie na skrzyp herbaty w leczeniu warunki zdrowotne i śledzić wszystkie lekarza o błąd w pytaniu. Jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, należy poprosić lekarza również o tym, czy interakcji skrzyp z medycyny.

Stosowanie skrzypu powinno być krótkotrwałe i trwać do dwóch miesięcy. Za pomocą dodatku do poznania roślin, zaleca się, aby zrobić sobie przerwę jeden tydzień po miesiącu użytkowania, przed powrotem do konsumpcji.

Czy wiesz, że wszystkie te zalety skrzyp herbatę zarezerwowane? Ma zwyczaj przy tej herbaty? Komentarz poniżej!