Tuczu popcorn albo schudnąć? Pełna analiza

prażona kukurydza

Większość ludzi z pewnością wierzą, że popcorn tuczu, ponieważ kiedy zrobić listę zdrowej żywności, które mogą dodać do swojej diety, aby schudnąć, popcorn zwykle nie jest w nich. Ale gdy odpowiednio przygotowane i spożywane w odpowiednich ilościach, popcorn to zdrowa przekąska. Jest doskonałym źródłem błonnika, który może zostawiają cię uczucie zadowoleni przez wiele godzin, które mogą ci pomóc, jeśli starają się schudnąć. Popcorn schudnąć kiedy jest stosowany jako substytut innych przekąsek wysokokalorycznych i wybrać pojawiło popcorn gorącym powietrzem z ziół i przypraw zamiast masła lub oleju.

Substytuty kalorycznych przekąsek

Jeść popcorn jako przekąska nie tylko pomaga schudnąć, ponieważ jest reaktywnie wysoką zawartość błonnika, ale również dlatego, że może zastąpić inne wysokokaloryczne przekąski. Osiem filiżanek popcorn zawiera tylko 244 kalorii i wymaga dużo czasu, aby jeść. Jeść tylko 17 żetonów i spożywać tę samą ilość kalorii, a zakończy się w krótkim czasie, co możliwe, aby jeść więcej żetonów lub inną przekąskę.

Porównania kaloria kalorii dalsze przysługę pojawiło popcorn gorącym powietrzem, jeśli wziąć pod uwagę inne przekąski, które można wymienić. Puchar lodów, 6 domowe ciasteczka czekoladowe, a nawet galaretki kanapki są prawie dwa razy kalorii 8 filiżanek popcorn prawidłowo wytwarzana.

sycące jedzenie

Badania opublikowane w „Nutrition Journal” w 2012 roku okazało się, że ludzie byli bardziej zadowoleni i jedli mniej kalorii w przekąski i główne posiłki jedli popcorn jako przekąskę niż gdy jedli chipsy. Popcorn schudnąć być pełne zdrowej żywności, który zapewnia włókno cię bardzo mdłe, że nie ma wiele kalorii. Pokarmy, które mają niską gęstość kaloryczną lub kalorii na gram - jak popcorn - są świetne przekąski na diecie, ponieważ można jeść więcej bez spożywania zbyt wielu kalorii. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, to jest ilość spożywanych pokarmów, a nie na ilość kalorii, które sprawiają, że czujesz się syty.

Pop popcorn pokój puchar daje około 8 filiżanek - wystarczy na całą noc oglądania filmów - i zawiera 9,6 g błonnika, około jednej trzeciej zalecanej dziennej dawki. mikrofalowa zawiera popcorn prawie taką samą ilość włókna na filiżankę, ale te, stosując olej maślany i zawiera więcej tłuszczu nasyconego i kalorii, co zmniejsza zalety włókna.

przekąska Zadowalająca

Kiedy robisz utrata diety waga, co jesz jako przekąska może zrobić dużą różnicę w ilości kalorii jesz dziennie. Popcorn może być satysfakcjonujące przekąskę, że nie będą przeszkadzać swoją dietę. Badania zaprezentowane na dorocznej konferencji Society z otyłością w 2010 roku okazało się, że ludzie na diecie, którzy jedli popcorn 100 dziennie jako przekąskę byli zadowoleni z przekąski i czułem, że to pomogło im kontrolować głód.

popcorn mikrofalowa i sodu

Chociaż wiele wersji mikrofalowej popcorn niskiej zawartości tłuszczu zawierają prawie taką samą ilość kalorii i włókna rozdmuchiwane gorącym powietrzem, zawierają one więcej sodu. Część te sugerują, popcorn zawiera 270 mg sodu, podczas gdy ta sama ilość pojawiło popcorn z gorącym powietrzem zawierającym 2 mg. Ograniczenie sodu zmniejsza wagę netto, dzięki czemu łatwiej schudnąć.

Jedzenie słonych pokarmów zwiększa poziom sodu w organizmie, swoje środki ciała wzrasta pragnienie i zmniejszając produkcję moczu. Jeśli zmniejszyć pragnienie picia napój słodzony jeden z cukrem, zmniejszenie masy ciała staje się jeszcze trudniejsze.

Jak popcorn rzeźnych

Chociaż popcorn zawiera niewiele kalorii i tłuszczu, nadal można przytyć, jeśli nie kontrolować ilość pokarmów lub przykryć go w maśle. Każda łyżka masła można umieścić na swojej popcorn dodaje 100 kalorii i 11,4 g tłuszczu.

Zamiast tego, wymieszać niewielką ilość ulubionymi przyprawami i grać na popcorn, aby poprawić smak. Spróbuj cynamon, proszek curry, przyprawy włoskiej lub chili w proszku. Jeśli chcesz dodać trochę tłuszczu, dodać jeden lub dwa dostanie olej w sprayu do lekko pokryć tylko popcorn i pomóc przyprawy trzymać się razem bez większego wzrostu kalorii swoją przekąskę.

Ryzyko Popcorn Cinema

Oglądania filmów i jeść popcorn jest najlepszą rzeczą do zrobienia z chłopakiem lub dziewczyną, ale schudnąć i jeść popcorn kino, to nie jest najlepsza kombinacja. Znaczna część tego popcorn rzeźnych wystarcza, ponieważ może zawierać 540 kcal i nasyconych kwasów tłuszczowych łącznie 1200 kalorii, około kalorii na trzy posiłki w diecie kobiety. Zrób swój własny popcorn w domu, tak, to jest zdrowsza alternatywa, która może pomóc schudnąć.

Sposób, w jaki lubią jeść, a kwota, którą masz w zwyczaju, myślisz tuczu popcorn albo schudnąć? Jaki wpływ ma na apetyt? Komentarz poniżej.