Jak zielona kawa może pomóc schudnąć z utratą wagi i Zdrowia

zielona kawa

Słyszałeś? Kawa w swej surowej, nie palone, może to być korzystne częścią planu, aby schudnąć zdrowo. W kwietniu, dr Joe Vinson przedstawił swoje ustalenia na 243rd Narodowego Zgromadzenia & Ekspozycja American Chemical Society (ACS) w badaniach na temat relacji między zielonej kawy i schudnąć.

To może brzmieć jak pseudonaukowych bzdur, ale wyniki badań są jasne. Uczestnicy nie zrobił nic, ale za ich zwykłej rutyny. Oni nie zmieniają swoje nawyki żywieniowe, lub zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Dopiero dodanie zielonej kawy w diecie, który pomógł im schudnąć.

Że informacja była wystarczająco zwrócić uwagę społeczności naukowej, mediów i oczywiście wielkie koncerny spożywcze. Więc nie zniechęcaj się, jeśli zobaczysz niektóre produkty ekologiczne kawy w supermarkecie wkrótce.

Czym dokładnie jest Green Coffee?

Zielona kawa nie jest zielony w ogóle, tylko surowe. Kawa można kupić w supermarkecie lub wziąć w swojej ulubionej kawy składa się z ziaren, które były palone przed coraz to pyszny napój. Opiekania formą gotowania; gotowania i podgrzewania kawy sprawia wielką pić, ale nie pomaga w ich wysiłkach, aby schudnąć.

Green Coffee, z drugiej strony, odnosi się do kawy, który nie został przetworzony w naturalnej postaci ziarna pozostaje dokładnie tak, jak jest on usuwany z zakładu. Jeśli mielenia ziarna, a następnie dokonać drinka, można zauważyć, że nie ma tego samego smaku kawy normalne skomplikowany, że wszyscy kochamy.

Co znajduje się w tworzeniu zielonej kawy utraty wagi?

Kwas chlorogenowy w zielonej fasoli kawy jest to, co sprawia nam schudnąć. Istnieją dowody na to, że polifenole hamują lipazy i amylazy trzustki, dwóch enzymów rozkładających skrobię przewodu pokarmowego i tłuszczu. Zapobiega to wchłanianie glukozy w organizmie i lipidów zmniejszając wchłanianie kalorii i prowadzi do utraty masy ciała. Tosty ziarno eliminuje kwas chlorogenowy i sprawia, że ​​kawa stoją bezużyteczne, aby schudnąć, wyjaśnia autor badania.

Można jeść surowe ziarna kawy? Nikt nie podoba mi się pomysł żucia ziarna bez opiekania. Surowe ziarna kawy w ogóle nie są smaczne, ale bardzo gorzka. Więc jak zielona kawa na pobyt z przyjemnym smakiem zjeść?

Jak to działa?

Zamiast próbować połknąć gorzką ekstraktu kawy w postaci ciekłej, uczestnicy studiów wziął kawę w postaci proszku w kapsułce. Mieli wziąć kapsułki trzy razy dziennie; a 1050 mg ekstraktu kawy ma dużą objętość, kapsułka będzie zbyt duży do połknięcia. Optymalna dawka, według badań, jest trochę więcej niż 1000 mg ekstrakt z zielonej kawy dziennie, jak stwierdził dr Vinson, ponieważ żaden uczestnicy wycofali się z badania i nie obserwowano skutków ubocznych. Zielona kawa jest składnikiem wyglądać, jeśli jesteś zainteresowany w suplemencie do schudnąć ze zdrowiem.

Gdzie mogę znaleźć zielonej kawy?

Nawet jeśli nie możesz znaleźć zielonych dodatków kawy w lokalnej drogerii, obiecujące wyniki ostatnich badań sprawiają, że wyciąg jest czymś bardzo atrakcyjny dla producentów żywności i suplementów. Do tej pory gigant kawy Starbucks wydała swój nowy napój energetyczny na podstawie zielonej kawy, który korzysta z soków owocowych, aby zamaskować gorzki smak kawy. Starbucks wersja zielonego napoju kawy można znaleźć w puszce, dzięki czemu można przechowywać w lodówce do momentu konsumpcji.

Choć nie popieramy stosowanie wielu suplementów schudnąć, nawet tych, którzy reklamują „schudnąć szybko i łatwo”, miło jest zobaczyć informacje o zielonej kawy. Pomysł suplement odchudzania z klinicznie przetestowany zdrowia, całkowicie naturalny i nie jest częścią mody w danym momencie oraz fakt, zielonej kawy nie mają nieprzyjemny efekt uboczny jest całkowicie pochwały.

Czy wierzysz, że zielona kawa może pomóc schudnąć i schudnąć zdrowe? Wolisz korzystać ze wszystkich naturalnych suplementów jak on innych suplementów na rynku? Dlaczego? Komentarz poniżej!