10 Pokarmy Dla uzyskania masy i Win

Żywność dla przyrostu masy ciała

Kiedy myślimy o zdrowiu, zwykle łączymy bezpośrednio do utraty wagi lub zmniejszenie kalorii. Ale w wielu przypadkach ludzie chcą dokładnie odwrotnie. Kilka osób, którzy są sportowcy zmagali się przez lata do nadwagi i poprawić swoje sportowe umiejętności. Niektórzy ludzie są naturalnie niedowagę i muszą zyskać kilka kilogramów, aby być zdrowym, jako całości.

Białko jaj pomaga mięśnie budowie ciała. Tłuszcze dostarczają wystarczająco dużo energii i zwiększyć poziom testosteronu. Jaja zawierają wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega-3, które pomagają w mobilności stawów i zdrowymi komórkami w organizmie. Kilka lat temu perełki ma bardzo złą reputację. Jako przykład, że stał się bardzo popularny, aby poprosić o jasnych omlety, jajecznica lub białek zamiast całych jaj. Powodem tej złej reputacji jest, że żółtko zawiera wysoki poziom cholesterolu, który jest związany z ryzykiem chorób serca. Prawda jest taka, że ​​jaja zawierają dobrego cholesterolu, który faktycznie zmniejsza ilość złego cholesterolu w organizmie. Element o nazwie wzgórze jest również obecny w żółtku jaj. Wzgórze rzeczywiście pomaga zredukować tłuszcz nagromadzony w sercu i pomaga odbudować komórki. Poza tym, że wpływ na poprawę nastroju.

masło orzechowe

masło z orzeszków ziemnych zawiera około 94 kcal, 4 g białka, tłuszczu i 8 g 3 g węglowodanów w każdej łyżka. To jest po prostu zgnieciony orzeszki z pewnego rodzaju oleju. Jak jajko zawiera także omega-3. można kupić z różnych tekstur. Niektóre z nich są bardziej chrupiące, z większymi kawałkami orzechów ziemnych, a niektóre są bardzo miękkie. Masło orzechowe jest bardziej naturalna zaleca się być zdrowsze oleje. Można powiedzieć, czy to jest naturalne, ponieważ olej ma tendencję do unoszenia się do góry, co konieczne, aby przesunąć po otwarciu puli. Konieczne jest również, gdy chłodzenie jest naturalny.

Masło orzechowe jest żywność do dokarmiać i uczynić bardziej dogodnym ciasta, ponieważ można dodać go do wielu produktów spożywczych w celu zwiększenia wartości kalorycznej. To może być rozłożone w owocach i warzywach. Dodaj shake po treningu, lub rozprzestrzeniania na kawałku chleba.

mięso

Mięso zawiera białka, które są niezbędne do budowy mięśni. Z więcej mięśni, można zwiększyć swoją masę ciała, a tym samym będą zarabiać zdrową wagę, która będzie również kształtować swoje ciało. Badania wskazują, że chude mięso, takie jak indyk, pierś z kurczaka, chude steki i ryby powinny być głównym białkiem. Są zdrowsze, mniej tłuszczu i więcej, które mogą przyczynić się do zdrowego nadwagi.

można znaleźć na rynkach drobiu w rozsądnych cenach. mięso organiczne są nieco droższe, ale jest zdrowsza opcja jeśli budżet pozwala. mięso organiczne są zazwyczaj produkowane z lepszego odżywiania i bez użycia środków chemicznych. Co więcej, często zawierają wyższe poziomy witamin i minerałów niż przetworzonych mięs.

fasola

Ziarna są świetne jedzenie, aby przybrać na wadze i przybierają na wadze zdrowo, ponieważ zawierają one prawie wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Większość rodzajów fasoli zawiera podobny poziom składników odżywczych. Średnio kubek zawiera 225 kalorii białka, 15 g, 40 g węglowodanów, i wiele z nich jest także bogate w błonnik. Fasola ma kilka odmian. Jest to czarna fasola, fasola Mulat, fasola lima, soja, soczewica, itp

skrobię warzywa

Warzywa bogate w skrobię są ziemniaki i słodkie ziemniaki, groszek i kukurydza. Te warzywa są bogate w węglowodany, prawie bez tłuszczu lub białka. Są one bogate w witaminy, minerały, błonnik i przeciwutleniacze. Ilość kalorii tych produktach jest znacznie wyższa niż w warzywach takich jak brokuły i szparagi.

Do budowania mięśni i przyrost masy ciała, organizm potrzebuje kalorii na energię. Te warzywa są ważnym źródłem energii trenować i rozwijać mięśnie. Wysoki poziom składników odżywczych również korzystać z innych funkcji organizmu.

owoce

Ilość kalorii w owocach może zaskoczyć niektórych ludzi. Niektóre diety niskokaloryczne zaczął zmniejszać ilość zbioru owoców. Jednak ilość kalorii może różnić się ogromnie. Małe jabłko zawiera około 50 kalorii i kubek terminach ma około 490 kalorii.

Wysoki poziom kaloryczności jakiegoś owocu, mogą one być doskonałym przekąska lub dodatek do każdego posiłku dla tych, którzy próbują przybrać na wadze. Wszystkie owoce, ponadto są pełne witamin i minerałów.

pełnoziarniste

Mimo, że otrzymaliśmy złą reputację w ostatnich latach całe węglowodany są jednym z produktów, aby dokarmiać i uczynić bardziej pożywne masy, które można znaleźć. Są wysokokaloryczne i niską zawartość białka i tłuszczu. Cały węglowodany są pełne błonnika, witamin i minerałów. Przykłady takich węglowodanów są całe pieczywo, makaron pełnoziarnistej, płatki owsiane, brązowy ryż.

Stosunek węglowodanów otrzymaliśmy złą reputację dlatego wyrafinowane ziarna są bardzo popularne i są czynnikami ryzyka cukrzycy i chorób serca. Wyrafinowane ziarna są pozbawione kory, która zawiera wszystkie wartości odżywcze. Następnie, syrop kukurydziany, cukier dodaje niezdrowe. Żywności, takich jak biały ryż, białe pieczywo i białego makaronu należą do tej kategorii.

zdrowe oleje

oliwa z oliwek, rzepakowy, migdałowy, olej kokosowy i siemię lniane są bardzo zdrowe. W łyżce, około 120 kalorii i 15 g tłuszczu w tych olejach. Wartości odżywcze są bardzo podobne między nimi. Tłuszcz w tych olejów jest głównie tłuszcze nienasycone, więc może przyczynić się do przyrostu masy ciała przy jednoczesnym obniżeniu poziomu cholesterolu.

Nie zaleca się jeść prosto łyżki oleju z butelki. To może sprawić, że nie chce jeść je ponownie. Oleje te są idealne do gotowania. Możesz rozłożyć przewody na wierzchu kurczaka lub ryby przed pieczeniem lub smażeniem jajko w tych olejów na śniadanie.

pełne mleko

Kubek mleko zawiera 150 kalorii, 8 gramów 13 gramów białka, węglowodany i 6 g tłuszczu i 3,5 g tłuszczu nasyconego. Białka pomaga w budowaniu nowych mięśni i tłuszczów nasyconych zwiększa poziom testosteronu do większego wzrostu mięśni i utratę tłuszczu.

Przybrać na wadze, mleko może być częścią ich pożywienia. Liczne badania wskazują, że nasycony tłuszcz mleczny nie jest draniem niż wcześniej sądzono, a jej krzywda jest bardziej związana z taką samą ilością kalorii. Ale jak twoim celem jest, aby dokarmiać jedzenia i przybierania na wadze, ma sens, aby korzystać z pełnej wersji. Można zawierać mleko w porze śniadania, lunchu lub nawet po wysiłku do odzysku i pomóc w budowaniu mięśni. Pamiętaj, że mleko ma pełną białka do budowy mięśni. 

orzechy

Wszystkie orzechy są stosunkowo bogate w kalorie i pełne składników odżywczych. Istnieje kilka rodzajów orzechów takich jak migdały, orzechy włoskie, orzechy ziemne, pistacje, etc.

Kubek pociętych migdałów wynosi około 529 kalorii, 45 g tłuszczu (głównie nienasycone), 20 g 20 g węglowodanów i białek.

Wszystkie orzechy są migdały, orzeszki ziemne, orzechy nerkowca lub orzechy makadamia są dobre jedzenie, aby przybrać na wadze i przyrost masy, ponieważ są one gęste kalorii i składników odżywczych. Ponadto, zawierają duże ilości magnezu, wapnia i witaminy E pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu.

Jeśli chcesz zdobyć beztłuszczową masę mięśniową, są to 10 pokarmów, które pomagają uzyskać zdrową wagę. Musisz zrozumieć, że przybiera na wadze w zdrowy sposób wymaga czasu. Nie jeść żywności z kalorii, które nie mają wartości odżywczej. To na pewno sprawi, że nie.

Jakie są główne trudności spędzicie przybrać na wadze? Niektóre z tych produktów nie jest włożona w diecie? Komentarz poniżej.