12 Recipes sos sałatkowy z kilku kalorii i smaczne

sos sałatkowy

Użyj sos sałatkowy może znacznie zwiększyć kalorii na posiłek, który miał być lekki. Ale zaprzestać używania dodatkowych przychodów do naśladowania może sprawić miłą akt karmienia. Aby rozwiązać ten problem świetne porady jest, aby spożywać lekkie osłony. Odkryj 12 przepisy na sos sałatkowy z kilku kalorii. I nadal oglądać wideo z porad dietetyka dla przerzedzenie sałatkowym.

Sposób wytwarzania jest prosty. Wystarczy dodać składniki w blenderze i pokonać aż dobrze mieszane. Gotowe!

2. Przepis włoski sos do sałatek Światło

Jak o autentycznym włoskim sałatki sos światła? Spełniać jeden z najbardziej zalecanych przepisów na stronach internetowych i blogów, które pracują z zawartością kulinarnej.

składniki: koncentrat pomidorowy (1 filiżanka herbaty), octu (1 łyżka), zgnieciony czosnek (1 ząbek), oregano (2 łyżeczki) pieprz czarny Brytania (2 łyżki) zapach-posiekanej zielonej ( 2 łyżek stołowych) i pocięte seler (2 łyżek stołowych).

Przygotowanie: (1) dodać składniki na patelni. (2) gotowania całym nośniku ciepła. (3) Czekaj na wolnym ogniu, aż zacznie się zagęszczać. (4) wyłączono ogrzewanie. Gotowe! Łyżka sosu nie ma więcej niż 10 kalorii.

3. sos sałatkowy Przepis Caprese

Jest to jeden z przepisów na sos sałatkowy, że nie wymaga dużych nakładów składników. W praktyce z tym, co jest w szafie jest to możliwe. Tylko 9 kalorii na 1 łyżka.

składniki: Woda (1 łyżeczka do herbaty); Olej z oliwek (1 łyżka stołowa); Środek słodzący (1 kroplę), sól (kilka nie zwiększa sodu zaciskowy), biały pieprz (smak) i balsamico (3 łyżki stołowe).

Przygotowanie: Aby przygotować nie ma tajemnicy. Umieścić pierwszy ocet z olejem w komorę z tworzywa sztucznego lub szkła. Następnie dodać pozostałe przedmioty i dobrze wymieszać.

4. owoców Ocet Przepis na sałatki

Ocet owocowy może być świetnym sos sałatkowy. Lekkie i smaczne, trwa kilka tygodni, pod warunkiem, że jest przechowywany w zamkniętym pojemniku.

składniki: Olej z oliwek (2 łyżek stołowych), balsamicznej ocet (3 łyżki stołowe), siekany cebula (1 łyżeczka), miąższ owoców (1 worek jakiegokolwiek smaku), pietruszka (1 filiżanka do kawy), szczypiorek (1 kawę), środka słodzącego (2 krople), sól (do smaku, bez przesadnie ze względu na sód, który może tłuszczu), wodą (50 ml) i biały pieprz (smak).

Przygotowanie: Umieścić olej i ocet w mieszalniku. Pokonać dobrze. Dodać resztę składników. Kontynuuj pokonując aż tworzy jednorodny krem. Gotowe! Jedna łyżka ma tylko 4 kalorie!

5. Sos Shoyu Przepis z rodzynkami

Jak o egzotycznym sosem do sałatek? Popularne w Japonii i innych częściach Azji, od kiedy przyszedł do Ameryki Łacińskiej z powodu japońskich imigrantów jest kulinarny sukces na kontynencie. Istnieje 8 kalorii w każdej łyżce.

składniki: posiekane zapach-zielony (1 łyżeczka), ocet (1 łyżka), rodzynki (1 łyżka), lekki sos sojowy (1 łyżka), cytryna (8 kropli) i czosnek (pół zęba).

Przygotowanie: Użyj patelnię brązowym czosnku w wodzie. Dodaj rodzynki wraz z Shoyu światła. Po wymieszaniu dobrze od ognia. Umieszczenie dodatkowych elementów. Mieszaj, aż wszystkie składniki się dokładnie wymieszane.

6. Światło Cheese Sauce Przepis na Sałatka

Że dobry sos sałatkowy parmezan robi różnicę w uzyskaniu wspaniały smak w każdym kęsie. W tym przepisie, tylko 4 kalorii na łyżkę.

składniki: tarty ser Parmezan (2 łyżek stołowych); pieprz Brytania (1 zaciskowego); Skrobia kukurydziana (1 łyżka stołowa) rozpuszczonego mleka odtłuszczonego (2 łyżek stołowych); gałka muszkatołowa (1 szczypta) i odtłuszczone mleko (1 szklanka).

Przygotowanie: Umieść wszystkie elementy w pojemniku szklanym lub plastikowym i wymieszać. Tak, to jest gotowy do podania. Szczegół, aby zwiększyć ilość sosu wystarczy podwoić składniki.

7. Sos mięty Przepis cebuli sos sałatkowy

Mieszanka mięty i cebuli może sprawić, że smak interesujący sałatki. Lekkość z dwóch składników sprawia, że ​​płyta jest gorąca. W tym przepisie, każda porcja ma 36 kalorii. Końcówka sezonu nie tylko sałatki, a także białych lub czerwonych mięs. Znać składniki uzyskując maksymalnie sześć porcji.

składniki: Miętowy (3 łyżki stołowe), surowe cebula (1 część), sól, światło (1 łyżka stołowa) i oliwą z oliwek (2 łyżek stołowych).

Przygotowanie: Zdezynfekować najwięcej warzyw. Chwycić miksera i dodać składniki. Pokonać aż jednorodne mieszanki. Mieszaninę umieścić w lodówce.

8. Salad Dressing Receptura z ziół i domek

Ten sos do 56 kalorii na każdą łyżkę.

składniki: twaróg (2 szklanki), sok z cytryny (2 łyżki), posiekanej bazylii (2 łyżki) i sól (do smaku).

Przygotowanie: Ugniatać ser z wykorzystaniem widelcem. Następnie wymieszać pozostałe składniki i „voila”.

9. Sos Przepis Caja

Następującej receptury uzyskuje się z czterech części, z których każda ma w przybliżeniu 20 kalorii.

składniki: Sól pulpy Caja (3 łyżki stołowe) i pomarańczowy (1 część).

Przygotowanie: Sporządzono w mniej niż pięć minut. Wycisnąć pomarańczowy z pulpy. Dodać sól i dobrze wymieszać. Gotowy, może teraz być podawane.

10. Gorczyca Receptura sosu i Mel

Z tych składników, możliwe jest, by cztery odcinki (45 kalorii na jednostkę do spożycia): miód (1 łyżka stołowa), gorczyca (1 łyżka stołowa), jogurt beztłuszczowy (2 łyżek stołowych), sól (do smaku) i oliwę z oliwek tłoczenia (1 łyżka stołowa). Aby przygotować się dobrze po prostu wymieszać wszystkie elementy.

11. Przepis sos Citrus

6, aby możliwe części (55 kalorii na porcję).

składniki: Pomarańczowo-gruszka (1/2 jednostkę), perski wapna (1/2 jednostkę), limony Rangpur (1/2 jednostki) Rio mandarynki (1/2 jednostkę), oliwą z oliwek (4 łyżki stołowe) i sól do smaku.

Przygotowanie: Umieścić sok cytrusowy w pojemniku. Następnie dodać oliwę i sól. Musi służyć natychmiast tak, że korzyści z tych składników odżywczych owoców są zmaksymalizowane.

12. Przepis awokado sos sałatkowy

4 porcje zapisem (30 kalorii na porcję).

składniki: Cytryny (1 łyżka), mięta (liście 5), awokado (2 łyżki) i sól (do smaku).

Przygotowanie: Ubić składniki i służyć cool.

Wideo: Sałatka na odchudzanie - najgorsze i najlepszych składników!

Obejrzeć film, który pojawi się poniżej składnikami porad dla pożywne sałatki, które pomaga schudnąć:

Jak!

Które z tych zdrowych receptur sos sałatkowy można znaleźć najbardziej apetyczny? Okazało jeden? Ma inną końcówkę? Komentarz poniżej!