7 Korzyści copaiba Oil – do serwowania i Oznaczeń

olej Copaiba

Wydobyte z copaiba stoi duże drzewo znaleźć głównie w lasach deszczowych Amazonii, Copaiba Oil posiada wiele właściwości leczniczych.

Copaiba wskazania naftowe

Patrz na służbie copaiba oleju:

 • W leczeniu zaburzeń skórnych, takich jak egzema, łuszczyca, zapalenie skóry;
 • Nawilżają skórę;
 • Sterylizować i dezynfekować uszkodzonych tkanek;
 • Przyspieszają gojenie się ran;
 • Zmniejszyć wazeliniarstwo skóry;
 • Pomagają odkrztuszanie i zmniejszyć kaszel;
 • Do stymulacji funkcji nerek;
 • Obniżenie ciśnienia krwi;
 • Walka ze stresem i uspokoić umysł;
 • Zmniejszyć ból wywołany zapaleniem stawów;
 • W leczeniu zakażeń dróg moczowych.

Istnieją również dowody, że olej może być stosowany w profilaktyce i leczeniu niektórych nowotworów (takich jak skóry), a także stymulować gojenie się wrzodów żołądka.

Copaiba olej schudnąć?

Sok z copaiba wyróżnia się tylko ostatni z wielu olejków eterycznych ma zostać wydany jako środek pomocniczy w procesie odchudzania. Istnieją jednak, jak dotąd, badania wykazujące, że kopal olej traci na wadze.

Możliwe jest S, L jednak, że niektóre z korzyści kopal oleju pośrednio przyczynia się do tego efektu wyszczuplającym.

Olej przeciwzapalne i leki moczopędne i jego wpływ na czynność jelit, redukcji zatrzymywanie płynów i zwalczania zaparcia.

Wreszcie, aby zrelaksować umysł, kopal olej zmniejsza niepokój, efekt, który może zapobiec binge eating (lub chęć do jedzenia nawet bez konieczności organicznej).

7 Korzyści z oleju copaiba

1. można zapobiec rakowi

Według badań przeprowadzonych przez badaczy z University of Campinas, Campinas () Copaiba oleju otrzymuje się związki, które mogą być skuteczne w zwalczaniu dziewięć różnych rodzajów nowotworów, między innymi płuc, skóry, sutka, prostaty i nerek.

Aktywności przeciwnowotworowej, naukowcy odkryli również dowody copaiba korzyści ropy w leczeniu HIV i leiszmaniozy.

2. Jest to naturalne leczenie problemów skórnych

Wskazanie olej głównym Copaiba jest do leczenia skóry. Dzięki jego potencjał przeciwzapalny i bakteriobójczy, olej odżywia nie tylko tkaniny, ale również pomaga leczyć stany takie jak grzybica, ukąszenia owadów, wysypki, zapalenie skóry, rany, egzemy, między innymi.

Masowane z bawełny bezpośrednio na twarz, olej Copaiba pomaga głęboko nawilżają skórę, wygładzając zmarszczki i znaki ekspresyjne.

Olej Copaiba służy również do poprawy nierówny wygląd skóry z rozstępów i cellulitu, stymuluje syntezę kolagenu.

3. ma działanie przeciwbólowe

Gdy stosuje się bezpośrednio na skórze, kopal oleju zmniejsza ból stawów i także rozluźniająco na mięśnie.

W ten sposób, może on być stosowany zarówno do leczenia chorób takich jak dna moczanowa, zapalenie stawów i fibromialgii jak urazy sportowe.

Masaż z kilkoma kroplami oleju bezpośrednio na zmienioną zapalnie ścięgna i więzadła mogą być bardzo pomocne w leczeniu zapalenia ścięgien i innych stanów zapalnych wywołanych przez powtarzające się stresu.

Nieco ciepła, ciecz można stosować w celu leczenia kręgosłupa lędźwiowego pleców związanego z przewlekłym zapaleniem.

4. choroby układu oddechowego

Stosowanie oleju jako środek wykrztuśny wydechowego mięśnie relaks - udział w oddychaniu - i ściąga do pęcherzyków płucnych, czyszcząc kanały oddechowe. W ten sposób pomaga w leczeniu astmy, zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie zatok, nieżyt nosa, gardła i polany.

5. Jest przeciwzapalne i bakteriobójcze

Jest to jeden z kopal właściwości oleju wyszukiwane w temacie, który sprawia, że ​​korzystanie z produktu.

Badania wykazały, że olej ekstrahuje się Copaiba oznacza betacariofileno ma wysoką zawartość substancji chemicznej także w oregano, pieprzu, rozmarynu, bazylii, a nawet marihuany.

Wśród innych funkcji, substancja służy modulować odpowiedź zapalną organizmu i zablokowanie szkodliwych efektów czynników chorobotwórczych (bakterii, wirusów, grzybów, pierwotniaków).

Oznacza to, że istnieją korzyści z kopal oleju w leczeniu chorób, takich jak przeziębienia, przeziębienia, zapalenie pęcherza moczowego, hemoroidy, ból mięśni, opryszczki, grzybicy i wrzodów żołądka.

Istnieją również doniesienia (nie udowodnione naukowo), że działanie przeciwzapalne olej mógł oczyść i regeneracji naczyń krwionośnych, poprawę zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

6. uspokaja umysł

Za betacariofileno zakładowego, istnieją korzyści z kopal oleju przez właściwościach kojąco na układ nerwowy.

Szeroko stosowane w aromaterapii (oddział medycyny ziołowej, który wykorzystuje aromat roślin w leczeniu szeregu warunków), olej zmniejsza niepokój i zapobiega wahania nastroju.

7. moczopędne

Olej Copaiba zwiększa częstotliwość oddawania moczu, służące do zmniejszenia obrzęku i usuwanie toksyn. Olej ten nieruchomość Copaiba stymuluje redukcję ciśnienia krwi, dlatego osoby o naturalnie niskim ciśnieniem należy unikać stosowania tego związku. Wlot oleju pomaga także w leczeniu infekcji dróg moczowych, takich jak zapalenie pęcherza i cewki moczowej.

Skutki uboczne oleju copaiba

Ze swej natury tłustej, sok z kopal może przyspieszyć ruchy jelit, powodując dyskomfort brzucha i biegunkę. Inne możliwe skutki uboczne oleju copaiba:

 • wymioty;
 • wysypki skórne;
 • Alergia.

olej Copaiba jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących.

Korzystanie z copaiba oleju

Do leczenia chorób skóry i gojenie się ran, zaleca się zastosować kilka kropel oleju z copaiba 3 lub 4 razy dziennie na obszarze zagrożonym.

W szczególnym przypadku bólu spowodowanego chorobami reumatycznymi, olej powinien być nieco amornado przed sprasowany z zapaleniem stawów.

Stosowanie doustne produktu powinny być wykonywane tylko pod nadzorem lekarza, ponieważ nadmiar oleju copaiba może spowodować zatrucie. I nawet w wydaniu medycznej, stosowanie musi nadal dość stopniowo w celu uniknięcia możliwych reakcji na kopal olej.

Wytyczne dotyczące sposobu przyjmowania oleju kopal sugerowane poniżej podana jest jednym z wiodących producentów produktu:

 • W pierwszym tygodniu, po jednej kropli dziennie (korzystnie rano), rozcieńczono wodą wystarczy dostosować ciała przy jednoczesnym zapewnieniu korzyści copaiba balsamu;
 • W drugim tygodniu, dwóch kropli może być spożywana codziennie (również mieszać z wodą lub sok), i tak dalej w ciągu następnych kilku tygodni, aż do maksymalnie 3-4 kropli dziennie.

gdzie szukać

Można znaleźć na zakup oleju copaiba w aptekach lub w sklepach i stron internetowych specjalizujących się w produktach naturalnych.

Szukaj w miarę możliwości, aby dać pierwszeństwo do źródła ropy Amazon, uważany lepszy od innych olejów pochodzących z drzew innych regionach.

Jednym z wyjaśnień tej różnicy jest rodzaj gleby, gdzie leży Copaiba stojaki, postrzegane jako bardziej „bogaty” w obszarze dużych tropikalnych.

cena

Cena kopal oleju będzie się zmieniać w zależności od marki wyrobu i jego pochodzenie, ale ogólnie wartości będzie zwykle w zakresie od $ 30.00 - R $ w wysokości 35,00 Butelka 30 ml.

Już copaiba kapsułki oleju można znaleźć za $ 70.00 karton zawierający 60 kapsułek 500 mg.

Wiesz już tych korzyści kopal oleju dla zdrowia? Czy próbowali wykorzystać go do żadnej z wyżej wymienionych powodów? Komentarz poniżej!