6 Najlepsze Termogeniki Świat

Kapsułki w ręku

Dla tych, którzy już dba o dietę i aktywność fizyczną praktyce z intensywnością, ale nie był w stanie wyeliminować nadmiar tłuszczu, termogeniczne może być opcja, aby przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć zapasy tłuszczu - zwłaszcza w obszarze brzucha.

Lista ta przynosi termogeniczne są obecnie najbardziej ceniony wśród konsumentów. Z pewnością istnieje wiele innych dobrze zachowane, ale dla uproszczenia, będziemy trzymać tylko sześć w tym artykule.

Jakie są termogeniczne?

Zanim poznaliśmy najlepsze termogeniczne rynek, daj nam znać, jakie są termogeniczne - lub tłuszczu palników, w języku angielskim. Jak sama nazwa wskazuje, te suplementy zwiększyć temperaturę ciała, zwiększając metabolizm i powoduje, że organizm wykorzystywać zapasy tłuszczu na energię.

Efektem stosowania termogeniczne jest spadek poziomu tkanki tłuszczowej, co może prowadzić do utraty wagi, jeśli towarzyszy zbilansowanej diety (nie ma sensu biorąc termogeniczne i kontynuować jedzenie słabo) oraz ćwiczenia fizyczne.

Sprawdźmy najlepsze termogeniczne rynku od teraz:

1. Lipo 6 Nutrex


LIPO-6_120ctp

Nie sposób mówić o najlepszej termogenicznym świata bez wymieniania Nutrex Lipo 6, jeden z palników tłuszczu dobrze sprzedawać na całym świecie. Oprócz różnicy bycia pierwszym płynny suplement termogeniczny - co sprawia, że ​​ich wchłanianie znacznie szybciej i efektywniej, zwiększając wyniki - Lipo 6 (zarówno w wersji białej oraz w czerni), nadal ma świetne recenzje od użytkowników.

Lipo 6 działa według dwóch mechanizmów: przyspiesza spalanie tłuszczu już przechowywane w tkance tłuszczowej, a także zwiększa wykorzystanie tłuszczu spożytego przez żywność. Ponieważ zawiera w swoim składzie kofeinę, Lipo 6 działa również na zatrzymanie płynów, zmniejszając obrzęk i gromadzeniu się tłuszczu w mięśniach.

Inną zaletą Lipo 6 jest to, że ma działanie kataboliczne obiektu, ponieważ chroni organizm stosuje się włókna mięśniowe energii.

Główne substancje Lipo 6: kofeina, Synephrine HCl Bioperyna (stymulowanie pochodzących z nasion papryki królestwa i johimbina).

2. Man Scorch

bottle-of-Man-scortch - e1418423407968

Wyprodukowany przez amerykańskiego laboratorium człowiek, spalacz tłuszczu jest powiedziane Scorch różni się od innych, ponieważ, zgodnie z zaleceniami producenta, nie powoduje takie same skutki uboczne inne termogeniczne - takie jak drżenie i drżeniem. Co w praktyce, że to brzmi dziwnie, ponieważ MAN Scorch zawiera kofeinę w swojej formule. I kofeina może rzeczywiście powodować kołatanie serca, niepokój i bezsenność.

MAN zapewnia również, że Scorch przyspiesza metabolizm, jednocześnie zmniejszając stres, zmęczenie i brak energii. Te właściwości MAN Scorch są spowodowane obecnością Rhodiolą, rośliny, która eliminuje depresję i zwalcza zmęczenie.

Niektóre z głównych składników MAN Scorch:

  • keton malinowy;
  • fenyloetyloaminy;
  • Synefryna;
  • Evodiamina;
  • kofeina;
  • Bioperyna.

3. Epiburn Pro

epiburn-Pro-90 kapsułek USPLabs-7ff-USPLabs

Ponadto, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu, Epiburn obiecuje więcej energii, skupienia i chęci do treningów - właściwość, która jest w dużej mierze obecności tradycyjnego kofeiny.

Wyprodukowany przez twórców OxyElite Pro, Epiburn jest definiowany jako „spalarni tłuszczu”, który nie tylko przyspiesza przemianę materii, a także poprawia kontrolę apetytu i reguluje wydzielanie kortyzolu.

Inne korzyści to Epiburn niższy wchłanianie tłuszczów i węglowodanów, lepsze wyniki w szkoleniu i ewentualną utratę masy ciała związany ze spalania tłuszczu.

4. Super HD Cellucor

pobieranie

Jako MAN Scorch Super HD Cellucor termogeniczne ma również Rhodiola i kofeiny w ich formuły, dwa składniki, które wspólnie zwiększają ostrość i dyspozycję podczas treningu.

Innym składnikiem Super HD jest IFA503, związek, który zmniejsza zdolność organizmu do przechowywania tłuszczu i może działać na podwzgórze, promując lepszą kontrolę apetytu.

Główne związki Super HD Cellucor:

  • Capsimax: Ekstrakt z kapsaicyny, substancja obecna pieprz, która zwiększa spalanie tłuszczu i może kontrolować apetyt;
  • Mniszek ekstrakt mniszka: posiada funkcję moczopędne i chroni funkcji wątroby;
  • Evodiamina: roślina, która może ograniczyć magazynowanie tłuszczu.

W 2014 roku, Super HD Cellucor nazwano najlepszą odchudzanie roku przez znanego miejscu kulturystyki Bodybuilding.com.

5. OxyElite Pro

pobierz (1)

Kolejnym bestsellerem, Pro OxyElite jest nadal na liście najlepiej termogeniczne najczęściej sprzedawane na świecie, pomimo kontrowersji, które otacza uzupełnienie. W 2012 roku pojawiły się doniesienia, że ​​użytkownicy zmarł po użyciu razem OxyElite i okradł 3D (suplement przed treningiem).

Od tamtej pory dodatek jest zakazane w niektórych krajach, a jej produkcja jest również przerwać, choć producent dokonał zmian w formule i potwierdzają, że wydarzenia były ze względu na połączenie tych dwóch suplementów, a nie jeden z OxyElite Pro działania.

Mechanizm OxyElite Pro działania jest poprzez bezpośredni atak na komórki tłuszczowe, które zawierają receptory alfa-2. Uważa się, że ten receptor hamuje lipolizę, czyli spalanie tłuszczu. OxyElite działa bezpośrednio na odbiorniku, przyspieszając rozpad komórek tłuszczowych.

Jako jego stosowanie jest związane z liczbą możliwych skutków ubocznych (depresja, omdlenia, niepokój, drażliwość, ataki paniki), zaleca się, aby nie używać Pro OxyElite (lub jakiegokolwiek innego) termogeniczny bez towarzyszeniem medycznym.

6. Hydroxycut Hardcore Elite

image_prodprod760032_largeImage_X_450_white

Dla wielu, Hydroxycut Hardcore Elite jest jednym z najlepszych na świecie termogenicznym ponieważ promuje spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym przyspieszeniu utraty wagi, jak to ma w jego składników, takich jak formuła ekstraktu kawy zielonej, udowodnione, aby pomóc odchudzania ,

Hydroxycut Hardcore Elite także poprawia koncentrację, zwiększa koncentrację, zmniejsza zmęczenie i zwiększa poziom energii na treningu.

ryzyko

Zastosowanie termogeniczne powinny zawsze być wykonane z odpowiedniego wsparcia zawodowego, ponieważ wiele z nich zawiera stymulantów i innych substancji, które mogą powodować szereg działań niepożądanych, takich jak szybkie bicie serca, pocenie się, bezsenność, zwiększone ciśnienie krwi i trudności z koncentracją.

Czy wystąpiły w tych najlepszych termogeniczne wymienionych powyżej? Który z nich iw jaki sposób były wyniki? Czuł jakieś skutki uboczne? Komentarz poniżej!