Jak Uzyskanie Szybka, zdrowo i No Belly

przytyć

Tycia jest tak trudne, jak utraty wagi. Dobrze, że może być trochę przesada, ale wszyscy wiemy, cienką osoby jak patyk, a kto nie jeść mało. Większość z nas jest zazdrosny, bo nigdy nie przytyje, ale także chcą wiedzieć, jak szybko tłuszcz, zdrowo i mieć nastrojony ciało, nawet z krzywymi lub mięśni.

1. Ćwiczenia

Jeśli jesz mało, strzeżcie się nieuniknione brzuch szczupły. Niezależnie od tego czy są cienkie, jak się starzeć, rozwijać maciek. Dokarmiać płaski brzuch, należy zachować ciało stonowanych. W tym ćwiczeniu jest niezbędna. Dołącz zrównoważoną mieszankę cardio, trening siłowy i ćwiczenia elastyczności codziennie.

2. podnosić ciężary do beztłuszczowej masy

Jeśli nie zorientowaliśmy się, trzeba robić trening siłowy zbudować beztłuszczową masę ciała. Podstawą rutynowych powinny być głównymi ankiet: przysiadzie, wyciskaniu pompki itp Używają różnych mięśni podczas aktywacji swoich hormonalne systemy reagowania.

3. Zdrowa dieta

Można brać suplementy, ale trzeba jeszcze wiedzieć, jak szybko tłuszcz ze zrównoważoną dietą. Trzeba odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczów. Jedz orzechy i produkty mleczne. Białko jest kluczem do tworzenia mięśni; to pomoże Ci przybrać na wadze.

4. Wzrost ilości płynów

Jeśli chcesz przytyć zdrowo, trzeba apetyt. Unikać picia wody przed i podczas posiłków, nie chcesz, aby zmniejszyć apetyt.

5. Jedz mniej

Jeśli jeść między posiłkami, stop. Mówią, że należy jeść trzy duże posiłki lub pięć do sześciu małych posiłków dziennie. Ale jeść mniej znaczy więcej. Wybierz żywności kalorii żywieniowych i zwiększyć spożycie produktów skrobiowych, takich jak słodkie ziemniaki. Pamiętaj, im więcej niezdrowej żywności jesz, tym więcej można pozbawić organizm zdrowych składników odżywczych. Cienka osoba jeść dużo niezdrowej żywności ucierpią takie same skutki jak otyłej osoby, która zjada źle.

6. Jedz właściwą drogę

Często dobre intencje ludzie ci wiedzą, jak szybko tłuszczu, to jest po prostu jeść ciasta i inne desery z cukrem do przybierania na wadze. Choć zwykle ta strategia działa idealnie dla niektórych, dla innych może to prowadzić do trzewnej tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że osoba zdaje się wychylać, ale zgromadził tłuszczu w niewłaściwych miejscach (wokół najważniejszych organów) wewnątrz. Ponadto żywność z cukrem usunąć z organizmu składników odżywczych może dostać z innych produktów spożywczych.

7. Jedz dużo warzyw i mięs zdrowych

Musisz jeść dużo więcej niż wcześniej, jeśli chcesz przytyć. Ponieważ skład organizmu zależy od 80% diety, trzeba będzie wypełnić, zdrowo. Trzeba zaoferować wiele białek do syntezy hormonów.

8. Jedz zdrowe tłuszcze

Jedz zdrowe tłuszcze. Jeść żółtka, mięso i tłuszcz zwierzęcy, olej kokosowy i inne zdrowe tłuszcze. Zwiększyć spożycie kalorii - zdrowe rodzaju, oczywiście. Więc te banany mają tutaj.

spożycie białka 9. Zwiększenie

Nigdy nie pozwól, aby spożycie białka jest mniejsza niż 2 g / kg masy ciała, jeśli chcesz wiedzieć, jak przytyć szybko i bez brzucha. Jest budulcem mięśni, a twoje ciało będzie to poprosić.

10. Produkty, które pomogą Ci przybrać na wadze

 • Całe jaja: Z ekonomicznego punktu widzenia, a pełne białko, witaminy A, D, E i dobrego cholesterolu.
 • masło: Masło jest powiązana z długoterminowym nadwagi. Spożycie masła powinna być umiarkowana, ponieważ regularne spożywanie może uszkodzić serce, według niektórych badań.
 • tuńczyka: Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe tuńczyk zawierają zdrowe tłuszcze, które nie tylko pomagają w przyroście masy ciała, ale również pomóc w ogólnej odnowy biologicznej.
 • naturalny sok owocowy: Zdrowe i pożywne sposób, aby zyskać kilka kilogramów, wziąć sok owocowy 100% naturalne, które jest pełne składników odżywczych.
 • Pieczywo pełnoziarniste: Można jeść zdrowo i przytyje jedząc chleb, który ma około 69 kalorii na plaster.
 • Zamiast przechowywać czekoladę jako obciążenie glukozą, spróbuj bary owsiane bogate w błonnik i niską zawartość cukru. Dbają o ich chęć do jedzenia.
 • owies: Miskę płatków owsianych jest pożywne śniadanie. Jest bogaty w błonnik, a także dostarcza ważnych składników odżywczych do organizmu.
 • jogurt: Jogurt o niskiej zawartości tłuszczu o smaku owocowym można dać do 118 kalorii. Uwzględnić w codziennej diecie, aby uzyskać jak tłuszcz szybko.

11. Pokarmy bogate w dobrych kalorii

 • ser: Część ser cheddar ma 69 kalorii. Ser jest skoncentrowane mleko, więc to jest bogate w białka i wapnia, tłuszczu, cholesterolu i kalorii.
 • olej: Dodaj więcej tłuszczu do żywności jest dobrym sposobem, aby dodać kalorii. Wybierz oliwę z oliwek, olej z awokado, etc., które są dobre dla zdrowia i dodać kalorii.
 • banan: Banan ma około 100 kalorii. Nie tylko jest bogata w węglowodany i pożywne, ale także idealne dla władzy przez lata.

12. Owoce i warzywa do nadwagi

Zawierać od trzech do czterech porcji owoców i warzyw do codziennej diety. Najlepiej jest spożywać owoce w stanie naturalnym, aby wszystkie składniki odżywcze.

13. wyspać

Sen reguluje hormony i pomaga odbudować mięśnie. Jest bardzo ważne, aby mieć sen właściwego nocy się jako tłuszcz prawidłowo, zdrowo.

14. suplementy dla przyrostu masy ciała

Suplementy diety powinny być podejmowane tylko na zalecenie lekarza lub dietetyka, tylko w przypadkach niepełnosprawności. Ponieważ organizm przetwarza tych dodatków zależy od potrzeb organizmu. Suplementy, które są zazwyczaj związane ze zwiększeniem masy ciała są zazwyczaj bogate w węglowodany.

Ta sama zasada koncentrowania się wyłącznie na potrzeby swojego ciała przed zakupem suplementów zastosowania do suplementów witaminowych i mineralnych, jak również. Nadmierne multiwitaminy może powodować hiperwitaminoza co prowadzi do różnych problemów, takich jak biegunka i wymioty.

15. Wybór jedzenia, które pomogą Ci przybrać na wadze

Żuć jedzenie właściwie dla lepszego trawienia. Należy unikać nadmiernego spożycia napojów, takich jak kawy i herbaty natychmiast po posiłkach, ponieważ zmniejsza wchłanianie minerałów, takich jak żelazo. Zarejestruj przyrost masy ciała; jest zdrowy zysk około 5-6 kg miesięcznie.

Gotować inteligentnie, z wykorzystaniem różnych produktów spożywczych, które są dobre dla zdrowia. Używaj różnych owoców i warzyw do sałatki i zdrowe przekąski.

niezdrowe nawyki żywieniowe sprawiają masę niezdrowe

 • Brak snu może doprowadzić do uzyskania tłuszczu.
 • Jeść w samochodzie.
 • Jedzenie przed telewizorem.
 • Jeść to samo jedzenie codziennie.
 • Zakończyć wszystko, co jest na talerzu.
 • Idź do kawiarni lub spotkać się na drinka.

Po wygraniu właściwej wagi

Odpowiednia kombinacja zdrowej żywności, ćwiczenia oddechu, odpoczynku i snu cię szczęśliwszym i zdrowszym człowiekiem. Kiedy dowiedziałem się, jak szybko przybrać na wadze, a zyskał odpowiednią ilość masy zdrowo i bez brzucha, można zauważyć, że naturalnie chude ciało wygląda bardziej stonowanych i więcej krzywych w odpowiednich miejscach niż myślałeś możliwe!

Jakie są największe trudności wami twarzą w przytyje? Ćwiczysz? Komentarz poniżej!