Szybka dieta aby dokarmiać – Kroki 6

Jedzenie zdrowe kanapki

Większość ludzi cierpi na utratę tłuszczu z brzucha, podczas gdy inni są zdesperowani, aby przybrać na wadze i masy mięśniowej bez powodzenia. Niektórzy mogą uznać za bardzo trudne, aby schudnąć, ale ci, którzy nie mogą przytyć również zmierzyć się z wieloma problemami. Mężczyźni i kobiety marzą o ładne ciało, ustaw zwrócić uwagę płci przeciwnej, czują się bardziej pewni siebie, bardziej skłonni, zdrowe i lepsze fitness.

Dieta dokarmiać Szybkie prowadnice jeść 5-6 razy dziennie w odstępach (co trzy godziny). Jest to dobra liczba do przybierania na wadze zdrowo bez ekstrapolacji. Jeść nawet jeśli nie głodny poszanowaniem razy jest bardzo ważne.

Tak, zjeść smaczne śniadanie, a rano przekąska, obiad, podwieczorek, obiad i kolacja. Zdecydować się na wysokokaloryczne pokarmy do jedzenia w ciągu dnia. Dostać zapas banany, batony zbożowe, masło orzechowe, między innymi na przekąski w ciągu dnia.

2. Zwiększenie ilości kalorii

To nie pomaga zwiększyć ilość posiłków można konsumować dzień, jeśli nie jeść więcej żywności tuczu niż zwykle stosowane. Posiłki muszą być duże i bogate w kalorie, więc wybrać duże talerze zamiast małych płytek i ich bogate w białko, takie jak mięso, warzywa i węglowodany.

Kilka wskazówek kalorii żywności, smaczne i zdrowe do jedzenia w ciągu dnia to: Zgrabny omlet na śniadanie z warzywami, szynką i serem, przyprawione z pietruszki i oregano towarzyszy soku owocowego i całego ziarna chleba. Na lunch można zjeść ryż lub makaron razowy z białkami, jak kurczaka i warzyw lub zrównoważony danie z mięsem, ryżem i surówką (nie wstydź się powtórzyć mięsa, jeść wszystko, co chcesz); na kolację, można zastąpić ryżem ziemniaków towarzyszy miły stek z grilla.

3. pożywne

Jeśli inwestujemy w kalorie, ale niezdrowej diety, patrząc tłuszcz z pizze, hamburgery, hot-dogi i przetworzonej żywności, zatrzymać tak szybko, jak to możliwe. Ponadto do pogorszenia stanu zdrowia, zyskasz tłuszczu zamiast mięśni, a nie to, co chcesz, prawda?

Dieta dla tłuszczu szybko jest idealny, który zachęca do konsumpcji pożywne, takie jak całe owies, świeże mięso z kurczaka i (nic zamrożone przetwory mięsne, takie jak hamburgery, kiełbasy, kiełbasy i tym podobnych). Wolą zjeść w domu, zawsze z grilla i dobrze odżywcze lub częste restauracji, które serwują domowe jedzenie. Zapomnij o restauracji barbecue, bary i fast foodów, jak oni wave je dla Ciebie.

4. Białko, tłuszcze i węglowodany

Trzy rzeczy, w tym przypadku trzech najważniejszych makroskładników, które powinny być częścią twojej diety przytyć szybko codziennie są takie: białka, tłuszczu i węglowodanów. Ideałem jest, aby włączyć te trzy przy każdym posiłku można zrobić. To może być trudne, ale tworząc listę produktów i różnym ich przez cały dzień można tam dostać.

Kategoria białko produktów można kupić w ilości są: jajka, łosoś, tuńczyk i inne ryby, owoce morza, wieprzowina, kurczak, steki i inne chude mięso. Tłuszcze mogą być: oliwa z oliwek, olej kokosowy, awokado, siemię lniane, orzechy włoskie i migdały. Węglowodany, które można zintegrować swoją dietę są: fasola, soczewica, ryż brązowy, makaron razowy, pieczywo pełnoziarniste i innych preferencji produkty pełnoziarniste.

5. pobyt uwodniony

Dzięki tej zmianie nawyków żywieniowych jest powszechne czujesz się bardziej spragniony niż normalnie, głównie ze względu na spożytych białek. Więc pić wszystko co chcesz bez obawy wody. Woda pitna towarzyszy posiłki aw przerwach jest niezbędna, aby zapobiec odwodnieniu i pomoc w nadwagi.

Pij co najmniej dziesięciu szklanek wody dziennie, zwłaszcza jeśli wykonywanie ćwiczeń fizycznych wskazanych dla przyrostu mięśni. Można też zdecydować się na niesłodzone herbaty, soków owocowych i innych zdrowych napojów.

6. Szkolenie dla przyrostu masy ciała

Aby uzyskać masę bardziej efektywnie należy połączyć praktykę do diety, aby szybko tuczyć. Tak, koncentrują się na podnoszenie ciężarów, aby im silniejsze i większe mięśnie. Jeśli nigdy nie praktykował trening siłowy, zacznij powoli z niższą wagą, proces ten powinien być stopniowy, tak aby nie męczy mięśni i spowodować obrażenia. Stopniowo można zwiększać ciężar jak zdobyć więcej siły. Pokarmy, które spożywają daje więcej energii, aby przyspieszyć kroki.

Należy wykonywać ćwiczenia kilka razy, co najmniej trzy dni w tygodniu. Możesz zapisać się na siłowni pod okiem nauczyciela lub zakup niektórych hantle i sztangi ćwiczyć w domu. Tyle, ile chcesz mięsień jego ciała wyróżniać się więcej - zwykle mężczyźni dbają bardziej o biceps i ABS - należy pamiętać, że wszystkie mięśnie ciała powinny być wykonywane w związku z tym poszukać alternatywnych ćwiczeń między ramionami , ud, pleców, brzucha, nóg i klatki piersiowej.

Jest wysoce zalecane pomocy osobistego trenera, aby stworzyć konkretny plan ćwiczeń dla typu budowy ciała. Pamiętaj, aby odpocząć między jedną a drugą sesją i nigdy wykonywać ten sam mięsień następnego dnia, ponieważ zakres powinien wynosić 48 godzin.

Wziąć drgania po zakończeniu szkolenia, banany i suszone owoce, które odżywiają wraz z dodatkiem białek, takie jak białko serwatki. Dostać dobry sen w nocy. Sen jest niezbędny do uzyskania masy mięśniowej, ponieważ mięśnie są odtwarzane podczas wypoczynku, a także to, że podczas snu hormon wzrostu jest uwalniany, przyczyniając się do zdefiniowania i dźwięk mięśni. Ideałem jest, aby spać osiem do dziewięciu godzin dziennie, aby korzystać ze wszystkich wysiłków czynionych podczas treningów.

Trzeba przejść na dietę, aby przytyć szybko? Jakie metody używasz dzisiaj i co trzeba zmienić w swoim życiu? Komentarz poniżej!