Ile Tummy Tuck?

Znaki dla brzucha

Utrata wagi nie jest łatwym zadaniem, ale wiele osób, którym udało się przejść przez ten trudny wyzwanie, ale zadowoleni z nowego przybierały na wadze, czują się nieswojo i wytrząsa z próżności z powodu ugięcia, które trwa.

Co to jest?

Ten zabieg stosowany w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu i skóry. Zaleca się, dla celów estetycznych i funkcjonalnych. Wraz z zakończeniem brzucha, możliwe jest przywrócenie osłabione mięśnie, a więc odtworzenie profilu brzucha z bardziej stanowczo.

Oczywiście, Tummy Tuck nie będzie oferować stonowanych brzucha (to kim są ćwiczenia brzucha), ale można zoptymalizować wyszukiwanie według definicji ciała. Pamiętaj, że skuteczność nie zależy od tego, ile kosztuje Tummy Tuck, ale profesjonalny odpowiedzialny za procedury. Szukaj wykwalifikowanych specjalistów z odnośników zapewnia bezpieczeństwo dla zdrowia.

Oto niektóre z głównych przyczyn dla wielu osób szukających abdominoplastyka:

  • ciąża;
  • nadwaga;
  • starzeniem się;
  • Wahania wagi;
  • pooperacyjne negatywne skutki.

Odchudzanie

Chociaż wyniki zabiegu są trwałe, zbilansowana dieta i ćwiczenia fizyczne są niezbędne do kontroli wagi i wyglądu brzucha. Są ludzie, którzy starają się schudnąć z brzucha, ale ważne jest, aby wiedzieć, że operacja nie będzie odpowiedzialny za redukcję masy ciała.

To nie zastąpi edukacji żywieniowej, oba powinny być zaangażowane do pełnego osiągnięcia korzyści. Oznacza to, że kilka czynników zakłócać ciągłości wynikach procedury, takie jak wiek, hormony, metabolizm, zwiotczenie skóry, gojenie warunek i więcej.

gwintowanie

Ugięcia często oferuje inne negatywne skutki, takie jak strasznych cellulitu i rozstępów. Tak więc dowiedzieć się, ile to kosztuje Tummy Tuck jak najszybciej, aby pomóc wyeliminować nadmiar skóry, wraz z usunięciem rozstępów. Typowo, rozstępy, usytuowanego pod pępkiem są wyeliminowane, oraz tych, którzy mają nadbrzuszu są przenoszone do dolnej części brzucha, mniej widocznym miejscu i sprzyja obniżenie ekspozycji.

typy

- Mini-abdominoplastyka

03-Tummy Tuck-01

Jest to alternatywa dla tych, którzy chcą usuwanie małych proporcjach skóry, ponieważ nacięcie jest mniejsze w porównaniu do innych, tak, że usuwa nadmiar tłuszczu i skórę w obszarze poniżej pępku.

Ten typ Tummy Tuck zaleca się wyeliminować zwiotczenie i drobnych napraw, które ćwiczenia i edukacja żywieniowa nie są wystarczająco skuteczne. Ta procedura nie wymaga repozycjonowanie pępka, a tymi, którzy przechodzą może wznowić codzienne po tygodniu odpoczynku. Cena waha się od $ 3,000.00 do $ 5,000.00 R.

- Liposukcja szerokie / obwodowe

02, wsuwa 02

Ten Plastyka brzucha jest zalecany dla tych ludzi, którzy utracili znaczną wagę, które doprowadziły do ​​utraty niewygodnej ugięcia i pozwala nie pozwól mięśnie brzucha do dowodów. po ciąży kobiety i ludzie, którzy przeszli chirurgii bariatrycznej może również wziąć pod uwagę bogate Tummy Tuck jako opcja.

W porównaniu do poprzedniego, ten typ Tummy Tuck wymaga większego nacięcia, który jest wykonany między kośćmi biodrowymi. Osiągnie większy obszar ciała. Pępka powinny być obracana, a okres odzyskiwania może zmieniać się od 2 do 4 tygodni. Blizna jest widoczna wokół pępka i regionie gdzie marka bikini. Istnieje możliwość dyskomfortu w jamie brzusznej, ale istnieją leki polecane przez chirurgów. Gdybyście byli ciekawi ile rozbudowana plastyka brzucha, jego cena waha się od R $ 4,500.00 $ 6,000.00 do R.

- całkowita zakładka, kompletne lub klasyczny

03-Tummy Tuck-03

Zalecany jest do tych przypadków całkowitego ugięcia, to znaczy nie tylko w obszarze brzucha, ale również w biodrze, a nawet z powrotem. Pełne Tummy Tuck może przekształcić skórę ciała, a także eliminuje nadmiar tłuszczu.

Nacięcie wykonane w brzuchu, a także z udziałem bioder i dolnej części pleców. Dreny i liposukcja nie są wykluczone, ponieważ oferują dodatkowe wsparcie dla operacji. W procedurze, nadal wyróżnia się tonowanie brzuch i pępek repozycjonowanie, ponieważ obwód zostanie całkowicie przebudowany.

Pooperacyjna pobyt w szpitalu wynosi 1-2 dni, a procedura może być wznowione po pierwszym miesiącu. Stłuczki warto wspomnieć, więc w przypadku dyskomfortu, istotne jest, aby zwrócić się o orzeczenie lekarza prowadzącego. Jej cena waha się od $ 6,000.00 do R $ 12,000.00.

- Abdominoplastyka pępek

03-Tummy Tuck-04

Jest to opcja do usuwania niewielkich ilości tłuszczu miejscowego, a nawet skóry. Procedura odbywa się w okolicy pępka, co może powodować blizny.

- Abdominoplastyka na kotwicy

03-tuck-05

Ten zabieg chirurgiczny może wyeliminować tłuszcz znajdujący się na bokach i brzuchu, przy jednoczesnym zmniejszeniu dyskomfortu związanego z nadmiarem skóry. Blizna jest wykonany w dwóch kierunkach, w pionie, w środkowej części brzucha, a poziomo w regionie naznaczonym bikini.

Jak jest Abdominoplastyka

Trzeba się udać do szpitala w towarzystwie, a jeśli nie jest to nietolerancja leków, należy poinformować przed zabiegiem lekarz. Zaleca się, aby pobyt w szpitalu przez 2-3 dni i znieczulenia może być ogólne lub znieczulenie zewnątrzoponowe.

Nacięcie jest podobny do tego, utrzymywane w sekcjach cesarskiego cięcia, ale o większej szerokości. Zaczyna się, gdy analiza jest usuwanie tłuszczu i naprawy ściany mięśniowej. Jeśli występują problemy, przeprowadzone naprawy przepukliny. Operacja jest zakończona z usunięciem i przebudowy skóry, poza repozycjonowanie pępka. Czas trwania waha się od 3 do 5 godzin, a całkowity spoczywającej w łóżku, to jest istotne w następujących godzinach.

ceny

Powiedzieć, ile ma Tummy Tuck wymaga analizy cech fizycznych każdego człowieka, ponieważ wartości mogą się różnić. Są to cechy, które mogą wymagać różnych mediów w czasie zabiegu chirurgicznego, który może podnieść kwotę referencyjną, aby zapewnić bezpieczną infrastrukturę.

Cena może wahać się od $ 3,000.00 do $ 12,000.00. Ci, którzy decydują się poddać liposukcji powinni również zarezerwować dodatkowe inwestycje. Ceny ustalane są w zależności od wybranych zakładów i profesjonalistów.

Wiesz ile Tummy Tuck w Twoim regionie / mieście? Masz nawet chęć wykonania tej procedury? Komentarz poniżej!