Wszystko o Dermaroller – Co to zastosowania, przed i po i gdzie kupić

Wszystko o Dermaroller - Co to zastosowania, przed i po i gdzie kupić

Nieustanna pogoń za pięknem jest rutyna, zwłaszcza dla kobiet. Każdego dnia, przemysł kosmetyczny opracowuje nowe urządzenia, nowe kremy, nowe metody leczenia ...

Procedura ta, w stosownych przypadkach, muszą być wykonywane przez dermatologów, jednak do najczęstszych problemów, można wykonać zabieg w domu, przez uzyskanie urządzenia.

Jaki jest Dermaroller?

Głównym zastosowaniem urządzenia jest stymulowanie wytwarzania kolagenu przez mikro-uszkodzeń spowodowanych mikroigieł w skórze.

Każdy „mały otwór” zostaną wypełnione przez nową tkankę. Jakie są ich tysiące, cały leczony obszar skorzysta.

W reakcji obronnej organizmu, komórki nabłonkowe zaczynają się mnożyć, a tym samym odnowić tkankach leczonego obszaru, pozostawiając skórę gładszą, odmłodzona i piękne.

Korzysta z Dermaroller

 • Rozjaśnić plamy;
 • Leczenia i zmiękczenia rozstępów;
 • Do łagodzenia zmarszczek i drobnych zmarszczek;
 • Leczenia i zmiękczyć blizny;
 • Leczeniu trądziku;
 • Regeneracji tkanki zostały spalone;
 • Poprawia krążenie w skórze głowy, leczenie wypadanie włosów;
 • Tkanki klinowe leczenia ugięcia;
 • Stymulować lokalne krążenie, pomaga w leczeniu cellulitu;
 • Odmłodzenie leczonego obszaru.

Korzyści wynikające z zastosowania Dermaroller

 • Jest to zabieg estetyczny, które można zrobić w domu;
 • Nie powoduje bólu, kiedy wykonane poprawnie;
 • Łatwy w użyciu, dzięki czemu osoby, aby wykonać własny wniosek;
 • Ułatwia wchłanianie kremów.

x domowego użytku profesjonalnego

Urządzenia różnią się w projektowaniu, marki, ceny, wielkość igieł itp Jest to ważna kwestia. Nie wszystkie Dermarollers może być używany w domu. Niektóre z nich są wyłącznie do użytku profesjonalnego w specjalistycznych klinikach.

Według wielkości igieł, za pomocą wałka Derma stosuje się w następujący sposób:

 • 0,5mm Na łagodnych blizn na trądzik, ospa wietrzna i powierzchowne zmarszczki. Jest idealny do użytku w domu;
 • 1,0 mm: Opcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla małych, płytkich rowków, głębszych blizn trądziku i ospie wietrznej, również na cellulit lżejsze i mniej widoczne, problemy wypadanie włosów;
 • 1,5 mm: Tego typu urządzenia powinny być obsługiwane wyłącznie przez profesjonalistów. Jest idealny do obróbki dużych i głębokich rozstępów i cellulitu w górnej klas, jak również duże blizny i brzydki wygląd.

Jeśli zamiarem jest do użytku domowego, zacznij Dermaroller 0.5mm. Wykonać test w małych obszarach ciała ocenić reakcje skórne. Kiedy czujesz się bezpieczny, stosuje się na większych obszarach.

Korzystanie z Dermaroller w domu? 

Nie ma żadnych tajemnic, aby użyć wałka Derma.

 • Po pierwsze, należy oczyścić skórę zwykłej oczyszczający tonik;
 • Ruchy będą wykonywane w pionowe i poziome i ukośne. Obejrzyj film *
 • Nałożyć niewielką presję, aby nie zranić skóry też. Idź zwiększenie tej presji sporadycznie w czasie;
 • Początkujący nie powinien przekroczyć tygodniową sesję, biorąc kilka dni odpoczynku dla skóry, między jedną a drugą sesją. Jeśli zauważysz, że skóra stała się bardzo zaczerwienienie (przekrwienie), dodatkowo przedłużyć termin następnego wniosku;
 • Po zakończeniu, należy zdezynfekować urządzenie z alkoholem;
 • Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej jest zalecana w dniach po zabiegu, zarówno krajowych, jak i zawodowego;
 • Dać czas dla skóry w odpowiedzi na leczenie. Strzelać i po kilku miesiącach, porównanie przed i po. Pewnie, można zauważyć różnice.

* W tym filmie, zestawienie zmian Dermaroller.

Jak wybrać Dermaroller?

Istnieje kilka marek wałka Derma, jednak są one bardzo podobne. Być może ostatnia rzecz być brane pod uwagę przy zakupie jest cena.

Poszukaj informacji na temat domu urządzenia. Idealnie jest certyfikat przynieść zastosowanie instrukcji, które igły sterylizowany za pomocą promieni gamma, etc.

Bardzo ostrożny z produktów zakupionych przez Internet bez zaświadczeń. Wielu z nich są praktycznie jednorazowe.

Strzeż pochodzenia 

Niestety, oni są już sprzedawane fałszywych telefonów na rynku lub bardzo złej jakości.

Tak więc, zanim kupisz, uważać na bardzo tanich urządzeń, niemarkowych lub wyprodukowanych w ogródku bez pochodzenia i bez wiarygodnego źródła. W przypadku wątpliwości, należy przejrzeć pakiet, materiał produktu oraz danych producenta. Sprawdzić referencje od innych klientów, zbadania sklep, który sprzedaje i poprosić o gwarancji. Odnosi się to również do innych produktów leczniczych i pielęgnacyjnych, które kupujesz w internecie. Łatwość, z jaką fałszerze umieścić swój produkt w Internecie jest bardzo duże i dlatego ważne jest, aby być bardzo ostrożnym, aby nie kupić coś i zrobić kolejne.

Dzięki tym informacjom łatwiej będzie dokonać bardziej szczegółowych badań na temat produktu przed podjęciem decyzji o konkretnej marki.

Od jakości igieł 

Dermaroller słuchawka konstrukcja liczy się najmniej. Należy zdawać sobie sprawę z jakości igieł, jak zostaną one będących w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Upewnij się, że igły są ze stali chirurgicznej, tak że istnieje ryzyko zginać podczas procesu, lub stracić wskazówki, które mogą spowodować poważne uszkodzenia skóry.

Jeszcze jedno: powinny być obowiązkowo sterylizowany za pomocą promieni gamma, a zatem będzie wolny od wirusów, bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów.

Gdzie kupić?

Na podstawie informacji zawartych w dwóch poprzednich elementów, można wyszukiwać produkty renomowanych w równie renomowanych sklepach, zarówno fizyczne jak i wirtualne.

Uważaj na zakupy w wirtualnych sklepach. Sprawdzić referencje od innych klientów, przegląd dostępnego zakresu i warunków zakupu. Bądź ostrożny, jeśli tylko sklep oferuje opcję wpłaty lub bank.

Teraz, że najważniejsze dane zostały już wspomniano, szukać gdzie kupić Dermaroller bezpiecznie.

Jak to sesja z dermatologa? 

W praktyce procedury są różne. Przy użyciu urządzenia bardziej ostrych igieł, nie ma potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego. Po podaniu znieczulenia, pacjent musiał czekać od 50 do 60 minut i dopiero potem rozpocząć procedurę.

Toczenia z Dermaroller może trwać 15-20 minut. Na końcu jest zwyczajowo stosuje się maskę do stosowania witaminy C przez dodatkowe 10 minut.

Jeśli chodzi o liczbę sesji potrzebnych będzie zależeć od rodzaju leczonego stanu, ale będzie musiał co najmniej sześć sesji, aby zobaczyć pierwsze rezultaty. Średnio sesja z fachowiec może trwać godzinę i pół, a jego cena może osiągnąć $ 250.00.

Z oczywistych powodów, urządzenie powinno być stosowane w kliniczną dyspozycji. Pytać przed wyborem tego typu zakładu.

Przed i Po

Dermaroller przed i po

Dermaroller (1)

dermaroller3

Przeciwwskazania

Musimy zdawać sobie sprawę z możliwych reakcji skóry po zabiegu:

 • stany zapalne;
 • zakażenie;
 • reakcje alergiczne, bardziej powszechne przy użyciu aparatu wątpliwego pochodzenia;
 • tworzenie bliznowców u osób podatnych.

W każdej z tych sytuacji lub innych nie wymienionych, należy przerwać leczenie i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

wskazówki

 • Skóra przedramienia na jej środku, przypomina skórę twarzy. Aby rozpocząć korzystanie z Dermaroller, jest to bardzo odpowiedni obszar. Ewentualnie, wyniki uzyskane w tym obszarze po test zostanie powtórzony jeśli dotyczy wałka Derma na twarzy;
 • Niektórzy ludzie spędzają paraliżujący przed rozpoczęciem ruchy z Dermaroller, to jednak może maskować ból, powodując osoby do wykonywania większą presję niż powinny w leczonym obszarze. Podczas korzystania z urządzenia w domu, starają się unikać tego typu produktów, aby nie uszkodzić skórę, nie wiedząc o tym. W poważniejszych przypadkach, niech dermatolog wykonać tę procedurę;
 • Ci, którzy zamierzają skorzystać z Dermaroller na skórze głowy, ważne jest, aby pamiętać, że ruchy powinny być w jednym kierunku, z umyte i wysuszone włosy;
 • Makijaż nie powinien być zużyty w ciągu 24 godzin po podaniu;
 • Skóra potrzebuje czasu, aby tworzyć nowy materiał, w związku z tym sensu powtarzając traktowanie w krótkim czasie;
 • Urządzenie nie posiada nieograniczony czas trwania. Zaleca się wymieniać dwa razy w roku.

Myśli końcowe

Fakt, że ten rodzaj leczenia może być wykonywana w domu nie oznacza, powinno się to odbywać na oślep, bez kierunku, jakby bez ryzyka.

Polega ona na ryzyko. Nie zapomnij zapytać o dermatologa. Tylko on może przekazać ci odpowiednie wytyczne, typ urządzenia, częstość stosowania, przed i po kremy leczenia. Działając ostrożnie, szanse na sukces będą większe.

Czy znasz kogoś, kto używał Dermaroller na zmarszczki, rozstępy, trądzik czy cellulitu i uzyskał dobre wyniki? On chce spróbować go zbyt daleko? Komentarz poniżej!