Pompa ciało – jak to działa, Korzyści i porady

pompa ciało

Kto nie czuje się zniechęcony z tradycyjnymi praktykami ćwiczeń? Dla tych, którzy lubią być na szczycie aktualizacje i innowacje wychowania fizycznego, nie będzie to strata czasu, aby spróbować pompę ciała. Akademie zostały inwestycje w kilku alternatywnych dla studentów do włączenia aktywności fizycznej do ich rutyny codziennego życia. Wtedy będziesz wiedział, jak tę nową praktykę i poczuć motywację do pracy swoje ciało i poprawić jakość życia.

  1. ogrzewanie
  2. przysadzisty
  3. pierś
  4. Tył / Pośladki / Uda Później
  5. triceps
  6. biceps
  7. zlew
  8. plecy
  9. brzuszny
  10. Rozciąganie na relaks i zmniejszyć częstość akcji serca

zawsze zaktualizowany program

Twórcy metody pompy ciała nadążyć z programem dat. Ruchy są badane i rozwijane ewoluować. Działają one tak, że co trzy miesiące może dostarczać aktualizacje muzyki i ćwiczeń fizycznych, więc metodologia pozostaje w budowie. Nowe ruchy są testowane przez grupy ekspertów i przeanalizowali skuteczność. Są one oferowane po zatwierdzeniu, zapewniając bezpieczeństwo i ciągłą motywację.

Bardziej piękne ciało z pompą ciała

Nowe ćwiczenia mogą zapewnić niesamowite korzyści dla kobiet. Jeśli zastosujemy się do wskazówek i zdecydować się uporządkowany i zdrowego stylu życia, można zauważyć korzyści w pierwszym miesiącu. Twoje mięśnie zostaną ustawione, a jeśli masz ugięcia, może zidentyfikować redukcję tych kłopotliwych szybciej niż myślisz. Jego położenie jest również poprawiona, która zapewni najmniejszy wpływ na jego kolumnę.

wydatek kaloryczny

Klasa średnio jednej godziny spalania może dostarczyć do 600 kalorii. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową i alternatywy ucieczki tradycyjne ćwiczenia aerobowe. Pompa korpus zapewnia intensywne tempo, które często nie jest trzymana na bieżni lub spinning. Jaki byłby twój wybór, spalić 350 kalorii na godzinę na bieżni lub spalić nawet 600 kalorii w tym samym czasie z pompą ciała? Klasa jest energetyzujący i na pewno poczujesz się jeszcze bardziej, gdy widzisz wyniki swoich korzyści.

Ćwiczenia dla wszystkich grup wiekowych 

Klasy pompa ciało może być udziałem wszystkich grup wiekowych. Ważne jest, aby znać swoje ograniczenia fizyczne, mają opiekę medyczną i fizycznej edukacji zawodowej. Nie ma różnicy między płciami, mężczyźni i kobiety są tej samej klasy i nie powinien czuć się zastraszani przez proponowanych posunięć. Ignoruj ​​kto się i poświęcić się dla ich dobrego samopoczucia. Siłownie oferują mieszane i hierarchiczne grupy według grupy wiekowej, a są zwykle specyficzne zajęcia dla seniorów, gdzie ruchy są wykonywane cierpliwie, ale nie mniej trudne.

częstotliwość

Wskazano, że praktyka pompy ciała jest na przemian z innymi ćwiczeniami fizycznymi. Ważne jest, aby rozpoznać, że twój organizm potrzebuje czasu, aby odzyskać i rozwijać dalej w następnej klasie. Przełączyć z układu krążenia i wagi szkolenia, praktyki pompy do ciała z dniowych odstępach dzień.

osteoporoza 

Wśród korzyści, jakie może zapewnić pompa ciało, możemy wyróżnić zapobieganiu osteoporozie. Intensywna praktyka ruchów zapewnia wzrost gęstości kości. Praktyka musi przestrzegać swoich osobistych ograniczeń.

uwodnienie 

Oczywiście, jak każdy oddychanie, wyniki pompa ciało w nadmiernej utraty płynów, ważne jest, aby pobyt uwodniony. Końcówka jest zawsze butelkę wody w pobliżu, dzięki czemu można utrzymać ciało nawilżona, a tym samym nie zakłóca funkcjonowania metabolizmu. Firma butelka wody pomaga utrzymać ciało nawilżona i spowalnia zatrzymywanie płynów, zapewniając tym samym lepsze warunki odchudzania.

hipertrofia

Pompa ciało to nowość, która może dostarczyć wiele korzyści, ale ważne jest, aby uznać, że działalność nie zapewni zwiększoną masę mięśniową. Ćwiczenia są odpowiednie dla tych, którzy szukają definicji i poprawę kondycji. Jeśli szukacie masy mięśniowej, pompa ciała mogą ćwiczyć łączenie z rutynowych fitness. Realizacja podobnych ruchów z ciężarem może zapewnić najlepszą wydajność i zwiększoną wytrzymałość. 

Szybsze wyniki z diet

Gdy staramy się schudnąć, musimy zastanowić się nad wyborami i nawyków żywieniowych. Można powiedzieć, że pompa ciało będzie znacznie pomóc w środkach redukcji, ale nie możemy powiedzieć, że on będzie wyłącznie odpowiedzialny. Spadek wagi będą znacznie bardziej widoczne, jeśli łączą się z zdrowej i pożywnej diety. Ćwiczenia nie może dostarczyć wszystkich korzyści dla zdrowego stylu życia, zdrowe ciało wymaga zdrowych wyborów.

Nie ćwiczyć pompę ciało bez jedzenia

W diecie często ograniczają spożycie węglowodanów, ale to pomyłka. Należy dawki spożycia i zdecydować się na węglowodany złożone, co dało mu więcej uczucia sytości i składników odżywczych. Nie należy przyjmować lekcję pompy ciała bez jedzenia, tempo jest intensywny i wymaga, aby mieć zapas energii do wykonywania ruchów. W przypadku niewłaściwego żywienia wysokiej intensywności ćwiczeń, twoje dochody nie będą takie same, co może skutkować w przyszłości niedoborów żywieniowych w organizmie.

Użyj wygodne ubranie

Zajęcia obejmować ruchy przysiady, rozciąganie i przysiadów i nie czuć się komfortowo może sprawić, że ćwiczenia mniej przyjemne. Wybierz odpowiednie ubranie się pocić i swobodnego przemieszczania się. Uważaj na buty, wyrzucić buty i obcisłe nieregularne podeszwy.

Nie nadużywaj ciężary

Rozpoznać swoją kondycję i utrzymać szybkie tempo bez szkody dla zdrowia. Start z lekkich wag i wyższych powtórzeń, szukać usterki, ale nigdy szkodliwy nadmiar. Wydajność będzie stopniowo wzrastać, a do tego należy rozpoznać swoje przygotowanie przed ćwiczeniami.

Twój przyspieszony metabolizm 

Nowa działalność zapewnia wiele korzyści dla tych, którzy szukają redukcji masy ciała. Intensywne tempo z ciężarkami i barów może bezpośrednio wpływać na równowagę metabolizmu. Dla ludzi, którzy mają problemy z utratą tych dodatkowych funtów, zsynchronizowane ruchy mogą pozytywnie wpłynąć, utrzymując w ten sposób podstawową przemianę materii zawsze aktywny.

Czy doświadczyłeś lub myślisz o pratiar pompy ciała? Dlaczego? Który sprawuje już jesteś przyzwyczajony do robienia? Komentarz poniżej!