Karate schudnąć? Korzyści, kalorie i porady

karate

Karate jest sztuką walki, która koncentruje się na szczycie ruchy jego ciała. Dzięki tej praktyce, można zauważyć małą moc wzmocnienia, a ponadto sprzyjają równowagę.

Korzyści z karate

Składa się z ruchów, takich jak stemple, pływające, kopnięć i ciosów danych z szybkością, siłą i intensywnością, karate może również przynieść inne korzyści, takie jak rozwój i tonowania mięśni, poprawa koordynacji, elastyczności i postawę silnika, większej równowagi emocjonalnej i psychologicznej poprawia oddychania, dyscypliny i koncentracji, źródła motywacji, sztywność mięśni i przyczynić się do definicji ciała.

Karate schudnąć?

Wiadomym jest, że aktywność fizyczna przyczynia się do eliminacji kalorii, aw konsekwencji utraty wagi. Wkrótce daje zawrzeć karate schudnąć, ponieważ jest to ćwiczenie.

Lekcja trwająca godzinę może doprowadzić do wyeliminowania pomiędzy 600 do 900 kalorii. Jeżeli sport jest praktykowane, na przykład, dwa razy w tygodniu, to wydatek kaloryczny może być od 1200 do 1800 kalorii. Jednak warto zauważyć, że nie tylko uprawiania karate, które przyniosą odchudzania.

To dlatego, że podczas gdy karate schudnąć z punktu widzenia wydatków kalorii, z drugiej strony, należy uważać z jedzeniem dla utraconych kalorii nie jest szybko przywrócone. Na przykład, co dobra praktyka to czas walki i stracić 600 do 900 kalorii, jeśli po klasie wziąć 300 ml sody z około 127 kalorii i jeść sałatki x 498 kalorii, w wyniku spożycia kalorii z 625,5 kalorii? nie pomogą wiele, prawda?

Tak czy wybrać karate ani żadnego sportu, aby spalić kalorie i schudnąć, należy pamiętać, że praktyki sam nie będzie odpowiedzialny za utratę dodatkowych kilogramów niepożądanych. Nadal trzeba wykonać kontrolowany, zrównoważonej i zdrowej diety.

poczucie własnej godności

Zajęcia karate mogą pomóc wydostać się ze strefy komfortu, próbując przełamać swoje bariery fizyczne i psychiczne, zwłaszcza jeśli są trwałe i zawsze określone cele do pokonania. Doskonalić swoje umiejętności mogą być inicjatywę, aby zaplanować i rozpoznać poprawę ich wydajności, a nie tylko w klasie, ale korzyści mogą rozciągać się na różnych dziedzinach życia.

wskazówki

był podekscytowany, aby dowiedzieć się, że praktyka karate schudnąć i był w nastroju, aby przejść do klasy? Spokój, bo przed wyjazdem zakupie kimono i zacząć marzyć o czarny pas, należy zwrócić uwagę na następujące wskazówki dotyczące praktyki tej sztuki walki:

  • Przede wszystkim należy sprawdzić wizytę u lekarza i upewnij się, że są w stanie praktykować sport. Ta rada jest dla każdego sportu i ważne jest, aby uniknąć problemów zdrowotnych i ewentualne szkody;
  • Szukać dobrej szkoły karate. Rozmawiać z właścicielami o jego pragnieniu aby dostać się do sportu, przeglądać wśród studentów, absolwentów i Internetu na renomę uczelni i nauczycieli, odkryć metodę nauczania i zapisać w miejscu, gdzie masz pełne wsparcie dla nauki i techniki bezpiecznie walczyć;
  • Wykonywania poleceń nauczyciela. Zwłaszcza jeśli jesteś początkujący, to jest ważne, aby mieć kogoś na boku, kto wie, co należy zrobić, aby nie tylko nauczyć się prawidłowych technik, aby skorzystać z dobrych efektów walki skutecznie, ale również jako sposób na uniknięcie prowadzenia niewłaściwych ruchów i cierpią siniaki i rany.

Czy znasz kogoś, kto praktykuje i stwierdza, że ​​dzieje klasy karate schudnąć? Czy jesteś gotów, aby spróbować tej sztuki walki też? Komentarz poniżej!