Pole Dance Fitness Schudnąć? Korzyści i porady

Pole Dance Fitness

Na pewno musi słyszeliście pole dance. W Brazylii, taniec ten stał się sławny i stał się popularny, kiedy został poproszony w powieści Globo.

spalanie kalorii

Aby schudnąć, trzeba wydatkować więcej kalorii niż konsumować. Jak się o utratę te kalorie uprawiania aktywności zabawa, takich jak pole dance sprawności? W ciągu zaledwie lekcji można stracić 250 kalorii, liczbę osób, które mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak wiek i waga lekarza, jak również intensywność ćwiczeń wykonywanych podczas każdej sesji.

Zaletą Pole Dance Fitness to, że oprócz tych wszystkich spalanie kalorii, jest to zabawa, która może być bardziej przyjemne, które odbędzie się dla niektórych ludzi niż inne ćwiczenia powszechnie praktykowanych w siłowniach.

Budowlane i tonujące mięśnie

Oprócz spalania kalorii w zabawny sposób, w klasie pole dance fitness studenci praktykują ćwiczenia, które pomagają budować i dźwięk mięśni.

Niektóre działania, które lekarze muszą robić, jak się wspinać, grab i powiesić na słupie tanecznej, wymaga zupełnie mięśni i pracy różnych obszarów ciała, takich jak triceps i mięśnia czworogłowego.

zwiększona elastyczność

Kto ma problemy z elastycznością można również uzyskać korzyści z bieguna sprawności tanecznej. To, że ruchy wykonywane wokół bieguna tańca także pomaga poprawić elastyczność, zwłaszcza jeśli prowadzona w sposób ciągły.

Jeżeli dana osoba ma większą elastyczność, ale także jest mniej narażone na problemy, takie jak bóle pleców, sztywność karku i bóle mięśni.

Ruchy wykonywane podczas aktywności nadal pracować z równowagą i motorycznych swoich lekarzy, zważywszy, że wiele ćwiczeń odbywa się z ziemi.

Inne korzyści dla zdrowia fizycznego

Ponadto, aby pomóc Ci schudnąć, Polak fitness taniec zapewnia również inne korzyści dla zdrowia tych, którzy ją praktykują. Na przykład ci, którzy cierpią na bóle stawów mogą wymieniać ćwiczenia, takie jak bieganie i skakanie na skakance, wymagające zupełnie fugę pole dance fitness, który estressem najmniej te regiony.

Ponieważ jest to czynność, która współpracuje z kilku mięśni w całym ciele człowieka, siłownia biegun taniec pomaga w krążeniu krwi i jest korzystne dla serca, ponieważ jest to trening o umiarkowanej intensywności.

Kobiety, które mają wcześniejszą działalność może uzyskać pewne korzyści w momencie ich urodzenia dziecka. Powodem jest to, że pomagając rozwijać wzmocnienie mięśni brzucha i pleców, ale również przyczynia się do zmniejszenia bólu w tym regionie w okresie ciąży, a nawet pozwala robocizna być bardziej zrelaksowany i mniej bolesne.

Podobnie jak każdy inny rodzaj treningu, który powoduje, że organizm do wyczerpania i promuje jego wydłużenie, biegun taniec ćwiczeń przyczynia się do tego, praktykujący są w stanie uzyskać dobry sen, co jest równie ważne jak ćwiczenia fizyczne i zbilansowanej diety dla utrzymania zdrowego ciała.

Korzyści dla zdrowia emocjonalnego

Coś, co pozostawia biegun taniec fitness jeszcze bardziej interesujące jest to, że oprócz przyczyniając się do utraty wagi, mięśnie tonowych i przynoszą wiele innych korzyści dla zdrowia fizycznego naszego organizmu, ale również pomaga w emocjonalnej strony danej osoby.

Na przykład, wyobraź sobie, nieśmiałą osobą, która postanawia zapuścić się w świecie pole dance i nagle udaje się utrzymać zrównoważony na pole dance, a nawet nauczyć się wykonywać ruchy prawidłowo. To z pewnością zyskać pewność, że mogą być stosowane w różnych innych dziedzinach życia.

Kto dostaje łatwo podkreślił mogą korzystać Polak zajęcia fitness taniec czuć się spokojniejsza. Działa to w następujący sposób: gdy dana osoba jest bardzo zestresowany, twój poziom adrenaliny również tendencję do zwiększania i zaczyna się lekko niespokojny, zły lub depresji.

Z sesji klasy tanecznej, wszystko to adrenalina może rozpocząć pobieranie trochę i organizm zaczyna produkować endorfiny, innego hormonu, który jest związany z poczuciem euforii. Jest więc prawdopodobne, że po treningu może tańczyć sprawności, osoba może czuć się trochę bardziej spokojny.

Kto może ćwiczyć kondycję biegun taniec?

Podany wiek zacząć robić biegun taniec zajęcia fitness od 15 lat za zgodą rodziców lub opiekunów. Jednak praktyka nie jest zalecany dla osób z pleców, błędnika lub przepuklina dysku.

Osoby, które mają problemy ze stawami powinni przed przystąpieniem do wykonywania tańca biegun sprawności, aby skonsultować się z lekarzem.

Co do noszenia podczas zajęć fitness biegun taniec?

Tak, że człowiek może być utrzymana w barze tanecznym, konieczne jest, że skóra z ocierania nim, więc jest zalecane, aby użyć top i szorty najkrótszym czasie klasy biegun sprawności tanecznej.

Podobnie, uczniowie nie powinni iść nawilżający typu kremy przed przejściem na pole dance. To jest to, że gdy ktoś idzie pocenie, krem ​​może zakończyć engordurando poprzeczkę i zakłócić przepływ lekarza.

Środki ostrożności

Aby uniknąć ryzyka obrażeń i spada, należy zachować ostrożność przed przejściem w barze pole dance fitness. Że ręka nie przemieszczał się bieguna, ważne jest, aby zastosować pył kredowy na nich przed rozpoczęciem pracy.

Czy kiedykolwiek słyszał o przydatności pole dance? Uważa się, że cierpi na pewien rodzaj uszczerbku patrząc na tę działalność, aby schudnąć? Komentarz poniżej!