Marynarki szkolenia z liny – 7 porad dla doskonałych rezultatów

Naval liny

Szkolenie z liny morskie to rodzaj treningu, który został powiązany z korzyści, takich jak zwiększenie wytrzymałości, siły i wytrzymałości, jak również jest sklasyfikowany jako trening metaboliczny i tonowania mięśni.

Ćwiczenia morskimi liny przyczyniają się również do trwałości i sprawności ruchowej. 

Będziemy teraz dać przegląd 7 porad dla lepszych wyników z treningu z morskiej liny:

1. Wybierz dobrą siłownię

Aby uzyskać dobre wyniki w szkoleniu z morskiej liny istotne jest, aby wybrać dobrą siłownię, aby zapewnić najlepszy sprzęt i specjalistów do treningu najlepiej jak to możliwe.

Dlatego badania o akademiach twojego miasta, które oferują szkolenia z morskiej liny, rozmawiać z ludźmi robi aktywność w tych miejscach i porozmawiać z instruktorami odpowiedzialnych za szkolenia, biorąc wszystkie pytania przed podjęciem ostatecznej decyzji , 

2. Wybierz dobrą linę 

Jeśli siłowni nie oferuje liny lub idziesz zrobić trening w domu nawet, końcówka jest zdecydować się na strunach nylon z gumowymi zakończeniami, które sprawiają, że łatwiej jest chwycić linę, gdy dłonie są spocone.

Jeśli to możliwe, skorzystać z pomocy dobrego osobistego trenera, aby wybrać linę jakości i doskonale nadaje się do Ciebie i potrzeb ich szkolenia. 

  • Zobacz także: Jak rozpoznać dobrego osobistego trenera.

3. Przesuń liny w różnych kierunkach

Teraz mówimy o czasie realizacji samego twórcą końcówce oryginalnego systemu typu szkolenia z lin ćwiczenia, John Brookfield, to próbować różne ruchy do pracy różnych mięśni i umiejętności.

Wskazane jest, aby nie poruszyć sznur tylko w górę iw dół, ale również przenieść sprzęt z jednej strony na drugą, co daje większy nacisk na biodrach i rdzenia, a także pomóc w tworzeniu stabilności w całym ciele.

Przesuwając kable w kręgach, lekarz może zwiększyć mobilność i zakres ruchu ramion, co pomaga zmniejszyć względne ryzyko kontuzji.

4. Postępuj cały trening z liny

Niektórzy praktycy wykorzystują lin jako wykańczającego ćwiczeń lub aktywności obecnej w większym obwodzie. Jednak Brookfield wyjaśnia, że ​​jest możliwe, aby mieć dobry trening tylko ze strun.

Porozmawiaj ze swoim trenerem o możliwości wykonywania ćwiczeń z complato morskiej liny w swojej rutyny. Na przykład, jedna z propozycji jest, aby wsady z liny przez 20 minut. 

5. Z myślą o natężeniu

Według Brookfield, odchodząc od punktu liny kotwienia zmniejsza intensywność ćwiczeń, podczas gdy zbliża się do kotwicy wzrostu punktowych Ta intensywność. 

Profesjonalne radzi wydać dwie minuty bliżej punktu zakotwiczenia i jedną minutę od niego podczas treningu. Brookfielda wyjaśnić, że bardziej odległy minionego okresu punktem zakotwiczenia służy jako aktywny odzysku.

6. urozmaicać ćwiczenia

W jednym obwodzie z morskiej liny możliwe jest zintegrowanie serię ćwiczeń, które można zrobić za pomocą urządzenia. Niektóre z nich są: trampolina, skoki gniazda, podwójne okrężnymi ruchami z liną, uderza z liny na ziemi, lonży z wsady z liny i przysadzisty oporowej Podwójne trafienie z liny na ziemi.

nadal są one wymienione w innych ćwiczeniach: Burpee z boku podwójnego skoku, przysadzista skoku z wsady z liną, skrzyżowane ruchy liny i gięcia podwójna z wsady z liny.

Porozmawiaj ze swoim trenerem o możliwość wstawiania kilka ćwiczeń w treningu z morskiej liny jako sposób, aby uczynić go bardziej interesujące i obwód zabawa. Więc jesteś bardziej zmotywowani do pracy, co byłoby, gdyby musiał zrobić te same ruchy strun całej sesji.

7. Get po trochu

Specjalnie dla tych, którzy nie wykorzystywane do szkolenia z ciężkimi linami lub dokonywania jakiegokolwiek cięższego treningu, ważne jest, aby zacząć od drobnych, nawet jeśli cała sesja odbywa się za pomocą sznurków. 

Bądź szczery ze swoim trenerem o swoim poziomie fizycznym - ponieważ inna jedną godzinę powoduje to określić, co ich rzeczywisty poziom - i nie wstydź się, aby rozpocząć powoli, rozwija się stopniowo, aż dojdziesz do bardziej skomplikowanych ćwiczeń.

Najlepiej jest to zrobić i iść powoli nabiera sprawności fizycznej niż chcąc rozpocząć wkrótce na intensywności, że organizm nie może go skończyć i raniąc. Rannych i znowu, nie można uzyskać żadnej zaliczki lub dobre wyniki.

  • więcej: 10 prostych sposobów, aby poprawić swoją kondycję.

Obchodzi szkolenia z morskiej liny 

Przed tym szkolenia z morskiej liny lub innej aktywności fizycznej do rutynowego treningu, należy zrobić ocenę lekarza, aby upewnić się, że jest naprawdę w stanie wykonać tego typu działalności i wiedzieć, co powinien dostać intensywność szkolenia w pytaniu , 

Nawet, ponieważ nie można mówić o lepszych rezultatów, jeśli kończy się obrażeń podczas ćwiczeń, jak wspomniano powyżej.

płaci on również polegać na monitorowaniu i kierunkiem dobrego osobistego trenera, aby nauczyć się prawidłowej techniki każdego ruchu, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia i jest w pobliżu jeśli zranić udzielić pierwszej pomocy.

Jeśli zdecyduje się trenować sam, bez pomocy ze strony trenera, upewnij się, że prawidłowo poznać technikę ruchów, dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. A jeśli cierpi pewnego rodzaju uszkodzenia lub urazu, szukać natychmiastowej pomocy od lekarza, ponieważ nie będzie miał trener wsparcie, aby zapewnić Państwu pierwszej pomocy.

Czy kiedykolwiek słyszał o marynarki szkolenia z liny przed? Co sądzicie o tej praktyce? Ma na celu nauczyć się tego doświadczyć? Komentarz poniżej!